#ZostańSędzią! Trzeci kurs za nami!

Weekend 10 i 11 lutego przyniósł nam trzeci i przedostatni kurs sędziów. Łącznie wyszkoliliśmy już 35 osób!
Do Olsztyńskiego ośrodka zgłosiły się kolejne osoby, marzące o karierze prawdziwego sędziego, które uczestniczyły w zajęciach teoretycznych i praktycznych, prowadzonych przez profesjonalnych sędziów.

Galeria zdjęć z kursu –> TUTAJ

Podobnie jak w zeszły weekend sobotnie zajęcia teoretyczne rozpoczęły się o godzinie 10:00. Kursanci na nich dowiedzieli się, na czym polega praca sędziego piłkarskiego, co trzeba zrobić, by sędzią zostać oraz dzięki materiałom wideo sami uczyli się podejmować jak najlepsze decyzje.
Niedzielne zajęcia odbyły się na stadionie Warmii Olsztyn, gdzie przyszli sędziowie sami mogli wychwycić spalonego, pokazać żółtą lub czerwoną kartkę oraz podyktować swój pierwszy rzut karny uczestnicząc w różnych sytuacjach boiskowych.
Kurs został zakończony rozdaniem certyfikatów dla 15 kursantów, które umożliwiają im przystąpienie do egzaminu na sędziego piłkarskiego, który odbędzie się już 4 marca. Zaliczenie końcowego egzaminu pozwoli kursantom zostać pełnoprawnymi członkami Warmińsko-Mazurskiego Kolegium Sędziów oraz zdobyć uprawnienia sędziego próbnego, które pozwolą im prowadzić mecze na terenie Warmii i Mazur.

Przypominamy, że nadal można zapisywać się na kurs. Ostatnie zajęcia odbędą się w dniach 17-18 lutego w Elblągu.

Zapisz się na kurs! #ZostańSędzią!