Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego Partnerem meczów Znicza Biała Piska, Olimpii Elbląg i GKS Wikielec

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej informuje, że Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego jest Partnerem meczów zespołów reprezentujących region w rozgrywkach Betclic 3. LigiZnicza Biała Piska, Olimpii Elbląg oraz GKS Wikielec.

Współpraca realizowana jest w ramach działań promujących województwo warmińsko-mazurskie poprzez sport oraz wydarzenia piłkarskie organizowane na terenie regionu. Dzięki zaangażowaniu Samorządu Województwa możliwa jest promocja walorów turystycznych, przyrodniczych i kulturowych Warmii i Mazur podczas rozgrywek ligowych oraz działań medialnych związanych z meczami klubów.

W ramach partnerstwa podczas spotkań rozgrywanych przez wymienione zespoły w roli gospodarzy prezentowane są materiały promujące region, a także informacje podkreślające zaangażowanie Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego w rozwój sportu i promocję regionu.

Warmia i Mazury to nie tylko kraina jezior i wyjątkowej przyrody, ale również miejsce, w którym sport odgrywa ważną rolę w integracji lokalnych społeczności oraz budowaniu regionalnej tożsamości.

📍 Więcej informacji o atrakcjach regionu można znaleźć na stronie: www.mazury.travel

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Partner meczów Znicza Biała Piska, Olimpii Elbląg i GKS Wikielec w sezonie 2025/2026.