W trzeciej kolejce Kobiecej Ligi Szóstek nie zabrakło emocji!

Grupa 1 zaserwowała zacięte pojedynki, szczególnie z udziałem zespołów z Biskupca. Świetnie zaprezentowała się drużyna Tęcza II Biskupiec, która odniosła aż trzy zwycięstwa – m.in. 4:0 z DKS Dobre Miasto i 3:0 z LZS Orzeł Czerwonka. W bezpośrednim pojedynku z pierwszym zespołem BKS Tęczy padł wynik 2:1 dla „dwójki”, ale to Tęcza Biskupiec zakończyła dzień mocnym akcentem, rozbijając Orła Czerwonka aż 10:0 i pokonując Orlęta Rema Reszel 2:0.

Z bardzo dobrej strony pokazał się również zespół Orlęta Rema Reszel, wygrywając 5:1 z DKS Dobre Miasto oraz 3:0 z Orłem Czerwonka. Mimo porażki z Tęczą Biskupiec, zdołali zrewanżować się „dwójce” z Biskupca, wygrywając 1:0 w ostatnim meczu dnia.

Zespół DKS Dobre Miasto nie miał łatwego dnia – przegrał cztery spotkania i raz zremisował. Orzeł Czerwonka także nie zdołał odnieść zwycięstwa, kończąc kolejkę z zaledwie jednym punktem

W grupie 2 na pierwszy plan wysunęły się dwa zespoły – Polonia Iłowo i SP Młode Lwy Mszanowo, które zdominowały rywalizację. Polonia zanotowała cztery mecze bez porażki, w tym imponujące zwycięstwo 4:0 nad Młodymi Lwami oraz aż 4:0 z KKP Jezioranki.

Drużyna z Mszanowa, mimo porażki w pierwszym meczu, później wróciła na właściwe tory i wygrała trzy kolejne spotkania, m.in. 3:0 z KS SMS Kurzętnik i 3:0 z Zatoką Braniewo.

Drużyna Jezioranki Iława rozpoczęła dobrze, pokonując Zatokę 3:0, ale kolejne mecze przyniosły porażki, w tym 0:4 z Polonią Iłowo. SMS Kurzętnik niestety nie zdobył ani jednej bramki w tej kolejce i zakończył ją bez zwycięstwa. Zatoka Braniewo również nie może zaliczyć tej rundy do udanych – trzy porażki i jeden remis, to ich bilans.

Wyniki i tabela gr.1

Wyniki i tabela gr.2