“Nasi” na Zimowej Akademii Młodych Orłów

Już jutro (20 stycznia) w Bydgoszczy rozpocznie się Zimowa Akademia Młodych Orłów, w których udział weźmie 160 zawodników i zawodniczek z całego kraju.

Wśród powołanych znaleźli się również reprezentanci województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W pierwszym turnusie dla chłopców z rocznika 2004, który odbędzie się między 20 a 27 stycznia, wśród 40 zawodników znalazło się 2 chłopców z naszego regionu – Maddox Sobociński z GKS-u Wikielec oraz grający w Olimpii Elbląg Bartosz Mowczyn.

W drugim turnusie obejmującym dziewczynki z roczników 2004-2006 znalazło się aż 80 zawodniczek z całej Polski. Nasze województwo będą reprezentować 4 zawodniczki – Agata Lewarska i Kamila Prus, grające w AP Żuri Footbal Olsztyn oraz Aleksandra Chaber i Weronika Gadomska występujące w AS Stomil Olsztyn.

Zimową Akademię Młodych Orłów zamknie trzeci turnus, odbywający się między 3 a 10 lutym. Do wzięcia udziału powołanych zostało 40 chłopców z rocznika 2005, wśród których znalazł się grający w Olimpii Elbląg Szymon Grączewski.

To nie jedyni reprezentanci Warmii i Mazur w Zimowej Akademii Młodych Orłów. Pośród powołanych trenerów znalazła się Emilia Królikowska, która będzie występować w II turnusie AMO w roli asystenta trenera.

Wszystkim powołanym gratulujemy!

 

fot. laczynaspilka.pl