Zapowiedź 29.kolejki forBET IV Ligi

Dwie kolejki pozostały do końca sezonu forBET IV Ligi. Na górze tabeli decydujące rozstrzygnięcie już zapadło, ale o utrzymanie rywalizacja jest bardzo zacięta.

 Z kodem WMZPN specjalny bonus od forBET

Polonia Lidzbark Warmiński vs Motor Lubawa

Polonia zapewniła już sobie awans do trzeciej ligi, ale na pewno tego meczu nie odpuści. Drużyna z Lidzbarka Warmińskiego będzie chciała potrzymać swoją kapitalną serię bez porażek na swoim stadionie. Lubawianie wreszcie wygrali mecz w poprzedniej kolejce, ale dalej ich sytuacja jest bardzo trudna. Jeżeli gospodarze podejdą poważnie do tego meczu, to powinni go wygrać.

Mamry Giżycko vs DKS Dobre Miasto

Drużynie z Giżycka brakuje już bardzo niewiele, żeby zapewnić sobie utrzymanie w forBET IV Lidze. Ostatnio Mamry grają jednak w kratkę i w poprzedniej serii gier dosyć niespodziewanie przegrały z Motorem Lubawa. DKS natomiast na swoją formę nie może narzekać. Podopieczni Macieja Szostka grają świetnie w piłkę i zajmują czwarte miejsce w tabeli. Wysoką pozycję zawdzięczają głownie dobrej formie w rundzie wiosennej. Faworytem meczu będzie DKS.

Polonia Iłowo vs Olimpia Olsztynek

Polonia Iłowo już oficjalnie spadła do Klasy Okręgowej, ale zapewne będzie chciała z godnością pożegnać się z forBET IV Ligą. Dwanaście punktów w 28 rozegranych meczach, to wynik bardzo słaby. Olimpia natomiast walczy o utrzymanie, więc ten mecz jest dla niej niezwykle ważny. W poprzedniej kolejce olsztynecka drużyna wysoko wygrała z Mazurem Ełk i teraz będzie chciała to powtórzyć.

Mrągowia Mrągowo vs Olimpia II Elbląg

W poprzedniej kolejce Mrągowia przegrała z DKS-em Dobre Miasto, ale i tak ze swojej wiosennej formy może być zadowolona. Mrągowianie prawdopodobnie rozgrywki skończą na ligowym podium, co jest świetnym wynikiem. Rezerwy Olimpii na wiosnę grają nieco gorzej, ale w rundzie jesiennej zdobyły tyle punktów, żeby teraz ze spokojem mogą podchodzić do kolejnych meczów. Faworytem spotkania będzie Mrągowia.

Znicz Biała Piska vs Rominta Gołdap

Dla Znicza ten sezon jest nieudany. W klubie od początku mówiono o tym, że chcą awansować do trzeciej ligi i powalczyć o wygranie pucharowych rozgrywek. Zarówno pierwszego, jak i drugiego celu nie uda się spełnić. Piłkarzom z Białej Piskiej pozostaje w dobrym stylu zakończyć ten sezon. Nie będzie jednak o to łatwo, ponieważ Rominta prezentuje się bardzo dobrze i zajmuje wysokie piąte miejsce. Na pewno gołdapianie wysoko postawią poprzeczkę.

Granica Kętrzyn vs Tęcza Biskupiec

Granica prezentuje się w rundzie wiosennej katastrofalnie. Po jesiennym graniu wydawało się, że podopieczni Adam Fedoruka powalczą w tym sezonie o wysokie miejsce. Stało się jednak inaczej i o miejscu w czołówce muszą zapomnieć. Dla Tęczy natomiast najważniejszy mecz w tym sezonie będzie miał miejsce w Ostródzie, gdzie biskupiecka drużyna zagra w finale WPP. Ostatnie mecze ligowe będą służyć temu, aby jak najlepiej przygotować się do tego starcia. Nie zmienia to jednak faktu, że Tęcza będzie faworytem w tym spotkaniu.

Constract Lubawa vs Mazur Ełk

Bardzo ważne starcie dla walki o utrzymanie. Każda z drużyn potrzebuje trzech punktów, więc remis nikogo nie zadowoli. Wydaje się, że w lepszej formie jest Constract, który na wiosnę spisuje się naprawdę dobrze. Podopieczni Wojciecha Figurskiego grają bardzo dobrze, zwłaszcza na własnym obiekcie. Mazur w poprzedniej kolejce przegrał wysoko z Olimpią Olsztynek i zobaczymy, jak ta porażka na niego zadziała. Obie drużyny zgromadziły po 26 punktów na koncie. Drużyna, która wygra, znacząco przychyli się do utrzymania. Kto to będzie? Trudno stwierdzić, ale w minimalnie lepszej sytuacji jest Constract.

Stomil II Olsztyn vs Jeziorak Iława

Jeszcze niedawno jedna i druga drużyna prezentowała się bardzo słabo. W ostatnich tygodniach jednak sporo się zmieniło. Stomil nie przegrywa spotkań. Poprawił zwłaszcza grę defensywną i dzięki temu wszystko zależy od niego. Jeżeli olsztynianie wygrają dwa ostatnie mecze, to na pewno bezpośrednio nie spadną z ligi. Zadanie to jest jednak bardzo trudne, ponieważ Jeziorak prowadzony przez trenera Adama Borosa gra znacznie lepiej i przede wszystkim zaczął regularnie punktować. Faworytem meczu będzie iławska drużyna.

Transmisje i relacje:

  • Polonia Lidzbark Warmiński vs Motor Lubawa – 07.06 godz.19:00

💻 FB Polonii LW 👉  https://www.facebook.com/polonialidzbarkwarminski

💻 FB Motoru Lubawa 👉 https://www.facebook.com/mlksmotorlubawa

  • Mamry Giżycko vs DKS Dobre Miasto – 08.06 godz. 11:00

🎥 YouTube Mamry 👉 https://www.youtube.com/@MAMRYTV/featured

  • Polonia Iłowo vs Olimpia Olsztynek – 08.06 godz. 14:00

💻 FB Polonii Iłowo 👉 www.facebook.com/GKSPoloniailowo

🎥 YouTube Olimpii 👉 https://www.youtube.com/@olimpiaolsztynektv/streams

  • Mrągowia Mrągowo vs Olimpia II Elbląg – 08.06 godz. 14:00

🎥 Transmisja LIVE PPV Mrągowii 👉 https://live.mragowia.pl/

  • Znicz Biała Piska vs Rominta Gołdap – 08.06 godz. 16:00

💻 FB Znicz Biała Piska 👉  https://www.facebook.com/zniczbiałapiska

  • Granica Kętrzyn vs Tęcza Biskupiec- 08.06 godz. 17:00

💻 FB Granicy 👉 https://www.facebook.com/kksgranicaketrzyn

💻 FB Tęczy Biskupiec 👉 https://www.facebook.com/BKSTeczaBiskupiec

  • Constract Lubawa vs Mazur Ełk – 08.06 godz. 17:00

💻 FB Constractu 👉 https://www.facebook.com/ConstractLubawa

💻 FB Mazura 👉 https://www.facebook.com/mksmazurelk

  • Stomil II Olsztyn vs Jeziorak Iława – 08.06 godz. 17:00

💻 FB Jezioraka 👉  https://www.facebook.com/jeziorakilawa