Zapowiedź 21.kolejki forBET IV Ligi

Rozgrywki forBET IV Ligi powoli wkraczają w decydującą fazę. W 21. kolejce dojdzie do kilku starć, które mogą mieć spory wpływ na układ ligowej tabeli.

DKS Dobre Miasto vs Motor Lubawa

Dobromiejska drużyna kapitalnie punktuje w rundzie wiosennej i dzięki temu jest już na piątym miejscu w tabeli. W przerwie zimowej odmieniła się gra podopiecznych Macieja Szostka i są oni coraz bliżej ligowego podium. Motor natomiast lubi ostatnio dzielić się punktami z rywalami. Trzy poprzednie mecze to trzy remisy. Teraz na pewno lubawska ekipa jednym punktem nie pogardzi, ale to DKS jest faworytem,

Mamry Giżycko vs Tęcza Biskupiec

Cztery porażki z rzędu. Na pewno nikt w Giżycku nie spodziewał się tak fatalnej serii. Mamry tracą bardzo dużo goli i mają spore problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych. Dobrze, że giżyckiej drużynie udało się wywalczyć sporo punktów jesienią, bo dzięki temu jej sytuacja nie jest jeszcze najgorsza. Tęcza natomiast sporo ostatnio remisuje, ale utrzymuje się w górnej części tabeli. Patrząc na ostatnią formę, jako faworyta trzeba wskazać Tęczę.

Mrągowia Mrągowo vs Polonia Lidzbark Warmiński

Mrągowia w czterech ostatnich meczach nie zaznała goryczy porażki i zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Mrągowska drużyna pomimo ograniczeń kadrowych jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Polonia natomiast po porażce ze Zniczem zrehabilitowała się i wysoko pokonała rezerwy Stomilu Olsztyn. Drużyna z Lidzbarka Warmińskiego będzie co prawda faworytem tego meczu, ale Mrągowia na pewno wysoko postawi poprzeczkę. Zapowiada się bardzo ciekawe starcie.

Znicz Biała Piska vs Constract Lubawa

Jak spojrzymy na ligową tabelę, to zdecydowanym faworytem meczu powinien być Znicz. Drużyna z Białej Piskiej jednak słabo zaprezentowała się w starciu z Olimpią Olsztynek i zanotowała tylko remis. Constract natomiast na wiosnę gra bardzo dobrze i jego sytuacja w ligowej tabeli uległa znacznej poprawie. Lubawianie grają dobrze w piłkę, strzelają sporo goli i są coraz bliżej wyjścia na bezpieczną pozycję. Nie zmienia to jednak faktu, że sporym faworytem meczu będzie Znicz. Jeżeli w Białej Piskiej poważnie myślą o awansie, to muszą wygrywać takie spotkania.

Rominta Gołdap vs Granica Kętrzyn

Starcie drużyn numer sześć i cztery w tabeli forBet IV Ligi. Rominta nie zwyciężała w trzech ostatnich spotkaniach, a Granica się przełamała i wreszcie zanotowała wygraną. Powinien być to wyrównany mecz, ponieważ obie ekipy dysponują podobnym potencjałem piłkarskim. Trener Adam Fedoruk powinien mieć do dyspozycji większą liczbę piłkarzy niż w pierwszych wiosennych meczach, a to będzie działać na plus drużyny z Kętrzyna.

Jeziorak Iława vs Mazur Ełk

Nowym trenerem iławskiej drużyny został Adam Boros. Należy sobie zadać pytanie, czy to na pewno trener był główną bolączką Jezioraka? Wydaje się, że iławianie dysponują po prostu wąską kadrą, a tego już nie da się zmienić. Starcie z Mazurem Ełk może okazać się kluczowe dla całego sezonu. Jeżeli Jeziorak wygra, to złapie trochę oddechu i odskoczy od goniącej grupy, jeżeli natomiast zanotuje kolejną porażkę, to może mieć spore problemy. Mazur musi poprawić przede wszystkim koncentrację w końcówkach spotkań, ponieważ stracił już sporo punktów w ostatnich minutach.

Stomil II Olsztyn vs Olimpia Olsztynek

Kolejne ważne spotkanie dla układu dolnej części tabeli. Stomil musi już zacząć punktować, ponieważ w przeciwnym razie będzie miał ogromne problemy z utrzymaniem. Olimpia przyjedzie do Olsztyna po bardzo dobrym meczu przeciwko Zniczowi Biała Piska. Był to najlepszy mecz olsztyneckiej drużyny w rundzie wiosennej. Warto jednak zaznaczyć, że pierwsza drużyna Stomilu gra ligowy mecz w piątek, więc zapewne na to starcie kilku zawodników z “jedynki” zostanie oddelegowanych do gry w rezerwach.

Olimpia II Elbląg vs Polonia Iłowo

Na zakończenie 21. kolejki rezerwy Olimpii mierzą się z okupującą ostatnie miejsce w tabeli Polonią Iłowo. Elblążanie dwa poprzednie mecze zremisowali, więc teraz będą chcieli wywalczyć pełną pulę. Olimpia jest obecnie na siódmym miejscu w tabeli. Drużyna z Iłowa prezentuje się bardzo słabo. W całym sezonie wygrała tylko dwa mecze, a na wiosnę nie zaznała jeszcze smaku wygranej. Faworytem meczu będzie Olimpia.

Wszystkie relacje i transmisje:

  • DKS Dobre Miasto vs Motor Lubawa

💻 FB Motoru Lubawa 👉 https://www.facebook.com/mlksmotorlubawa

  • Mrągowia Mrągowo vs Polonia Lidzbark Warmiński

🎥 Transmisja LIVE PPV Mrągowii 👉 https://live.mragowia.pl/

📱 Regiowyniki Mrągowii 👉 https://regiowyniki.pl/wyniki/Pilka_Nozna/2023/2024/20240413/mecze/Warminsko-Mazurskie/4_Liga/

  • Znicz Biała Piska vs Constract Lubawa

💻 FB Znicza 👉 https://www.facebook.com/profile.php?id=100063805410494

  • Rominta Gołdap vs Granica Kętrzyn

💻 FB Rominty 👉 https://www.facebook.com/RomintaGoldap

💻 FB Granicy 👉 https://www.facebook.com/kksgranicaketrzyn

  • Jeziorak Iława vs Mazur Ełk

💻 FB Jezioraka 👉 https://www.facebook.com/jeziorakilawa

💻 FB Mazura 👉 https://www.facebook.com/mksmazurelk

  • Stomil II Olsztyn vs Olimpia Olsztynek

🎥 Transmisja YT Stomil 👉 https://www.youtube.com/@stomilolsztynpl1945

💻 FB Olimpii 👉 https://www.facebook.com/olimpiaolsztynek

  • Olimpia II Elbląg vs Polonia Iłowo

💻 FB Polonii 👉 https://www.facebook.com/poloniailowooficjalnastrona