Zapowiedź 19.kolejki forBET IV Ligi

19.kolejka forBET IV Ligi zapowiada się bardzo interesująco. Najciekawiej powinno być w Białej Piskiej, gdzie zmierzą się ze sobą dwie dotychczas najlepsze drużyny tego sezonu.

                                                 Z kodem WMZPN specjalny bonus od forBET

Rominta Gołdap vs Olimpia Olsztynek

Rominta o meczu z poprzedniej kolejki będzie chciała jak najszybciej zapomnieć. Drużyna z Gołdapi przegrała 0:8 z Polonią Lidzbark Warmiński i zaprezentowała się bardzo słabo. Teraz gołdapianie będą chcieli udowodnić, że to był tylko wypadek przy pracy. Olimpia natomiast źle rozpoczęła rundę wiosenną i w trzech meczach zdobyła tylko jeden punkt. Rominta będzie faworytem tego meczu, ale wygrana może nie przyjść łatwo.

Olimpia II Elbląg vs Granica Kętrzyn

Obie drużyny przegrały mecze w poprzedniej kolejce. Zobaczymy więc jak poradzą sobie teraz. Będzie to spotkanie bez wyraźnego faworyta. Młodzież z Elbląga zwłaszcza na swoim obiekcie spisuje się bardzo dobrze, ale i Granica, w tym sezonie, bardzo poprawiła grę na wyjazdach. Jeżeli Olimpia wygra ten mecz, to zrówna się punktami z kętrzyńską ekipą.

DKS Dobre Miasto vs Mazur Ełk

Dobromiejska drużyna może nie gra efektownie, ale efektywnie. W dwóch ostatnich meczach zanotowała wygrane po 1:0 i jest coraz bliżej ligowej czołówki. Mazur natomiast walczy o utrzymanie i na razie wychodzi mu to całkiem dobrze. Cztery punkty w ostatnich dwóch meczach, to naprawdę dobry dorobek. Ełcka drużyna gra lepiej niż jesienią, więc DKS może mieć trochę problemów w tym spotkaniu.

Mrągowia Mrągowo vs Tęcza Biskupiec

Mrągowska drużyna świetnie zaprezentowała się w poprzednim meczu, gdy pewnie wygrała z rezerwami Stomilu Olsztyn. Podopieczni Mariusza Niedziółki strzelili pięć goli i wskoczyli na ligowe podium. Tęcza może nie zachwyca formą, ale regularnie punktuje. Biskupiecka ekipa jest bardzo blisko ligowej czołówki, więc ma o co walczyć. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie i jeżeli skończy się remisem, to nikt nie będzie zaskoczony.

Znicz Biała Piska vs Polonia Lidzbark Warmiński

Największy hit kolejki. Obie drużyny przed sezonem były wymieniane w roli faworyta rozgrywek i na razie wywiązują się z tej roli. Polonia w ligowej tabeli jest dwa punkty przed Zniczem i jeżeli wygra ten mecz, to będzie mogła, z względnym spokojem, zmierzać ku trzeciej lidze. Gospodarze jednak zadania nie ułatwią, ponieważ dysponują bardzo dużą siłą ofensywną i ją wykorzystują. W poprzedniej kolejce Znicz strzelił pięć goli, a Polonia osiem. To zapowiada nam wielkie strzelanie w Białej Piskiej.

Constract Lubawa vs Jeziorak Iława

Powinno być to ciekawe spotkanie. Trenerem Constractu jest obecnie Wojciech Figurski, którzy swego czasu trenował Jeziorak. Będzie więc to dla niego spotkanie z dodatkowym podtekstem. Prowadzony przez niego zespół spisuje się coraz lepiej i jest znacznie silniejszy niż jesienią. Jeziorak był w sporym kryzysie, ale w poprzedniej serii gier z niego wyszedł i wygrał pewnie z Olimpią Olsztynek. Obie ekipy przystąpią więc do tego meczu w dobrych nastrojach.

Motor Lubawa vs Polonia Iłowo

Motor to nieobliczalna drużyna, którą stać na rywalizację z każdą drużyną w forBET IV Lidze. Cztery oczka zdobyte w dwóch ostatnich meczach świadczą o tym, że lubawianie są w dobrej dyspozycji. Tego samego nie można powiedzieć o iłowskiej drużynie. Ostatnie miejsce w tabeli, trzy porażki z rzędu i coraz mniejsze szanse na uniknięcie spadku. Oczywiście strata nie jest jeszcze aż tak duża, ale iłowianie muszą zacząć w końcu punktować. Faworytem jednak będzie Motor.

Stomil II Olsztyn vs Mamry Giżycko

Obie drużyny ostatnich tygodni nie zaliczą do udanych. Stomil ma problem z regularnym punktowaniem. Największą bolączką drużyny jest to, że nie wytrzymuje końcówek spotkań. Poprzednie starcie z Mrągowią było wyrównane, ale ostatecznie olsztynianie przegrali 1:5, po czterech golach straconych w ostatnich 15 minutach. Młoda drużyna z Giżycka również nie spisuje się najlepiej. Dwa ostatnie mecze, to osiem straconych goli. Która młodzież okaże się lepsza? Przekonamy się o tym już w sobotę.

Wszystkie relacje i transmisje:

  • Olimpia Olsztynek vs Rominta Gołdap

💻 FB Olimpia Olsztynek 👉 https://www.facebook.com/olimpiaolsztynek

💻 FB Rominty Gołdap 👉  https://www.facebook.com/RomintaGoldap

  • Olimpia II Elbląg vs Granica Kętrzyn

💻 FB Granicy 👉 https://www.facebook.com/kksgranicaketrzyn

  • Mrągowia Mrągowo vs Tęcza Biskupiec

🎥 Transmisja z meczu PPV Mrągowii 👉 https://live.mragowia.pl/

📱 Regiowyniki Mrągowii 👉 https://regiowyniki.pl/mecz/112917/Pilka_Nozna/Warminsko-Mazurskie/4_Liga/

  • Znicz Biała Piska vs Polonia Lidzbark Warmiński

💻 FB Polonii LW 👉  https://www.facebook.com/polonialidzbarkwarminski

💻 FB Znicz Biała Piska 👉  https://www.facebook.com/zniczbiałapiska

  • Constract Lubawa vs Jeziorak Iława

💻 FB Jezioraka 👉  https://www.facebook.com/jeziorakilawa

  • Motor Lubawa vs Polonia Iłowo

💻 FB Motoru 👉 https://www.facebook.com/mlksmotorlubawa

  • Stomil II Olsztyn vs Mamry Giżycko

💻 FB Mamry 👉 https://www.facebook.com/mamrygizycko