Radosław Rogowski trenerem kadry WMZPN 2012 oraz trenerem Mobilnej Akademii Młodych Orłów

Miło nam poinformować, że z początkiem marca 2024 roku nowym trenerem kadry WMZPN rocznika został Radosław Rogowski, który będzie pełnił również funkcję II trenera w Mobilnej Akademii Młodych Orłów.

Radosław Rogowski to trener z licencją UEFA A, który swoją trenerską przygodę z piłką zaczynał w 2013 roku w Naki Olsztyn. Następnie rozwijał swoją akademię piłkarską UKS Mini Soccer Mrągowo i jednocześnie prowadził zespoły seniorskie takie jak: Żagiel Piecki, GLKS Salęt Boże, Bartnik Myszyniec, Pisa Barczewo i Błękitni Pasym. Od 2019 roku znajduje się w sztabach szkoleniowych kadr WMZPN.

Ponadto trener Radosław Rogowski miał możliwość poszerzania swojej wiedzy na stażach odbytych za granicą w Hannover 96, Ajax Amsterdam, Atletico Madryt, Benfica Lisbona, Athletic Bilbao i Bayer 04 Leverkusen oraz w Polsce, między innymi w Śląsku Wrocław, Wiśle Kraków, czy Warcie Poznań.

Trenerowi życzymy owocnej pracy oraz sukcesów sportowych z reprezentacją WMZPN rocznika 2012!

Jednocześnie serdecznie dziękujemy dotychczasowemu trenerowi Kadr WMZPN i MAMO, Michałowi Trzeciakiewiczowi, za blisko 7-letnią współpracę i nieoceniony wkład w piłkarski rozwój dzieci i młodzieży na Warmii i Mazurach.