Za Nami spotkanie z klubami forBET IV Ligi

W piątek 9 lutego 2024, w Biskupcu odbyło się spotkanie z przedstawicielami klubów forBET IV Ligi. Podczas spotkania podsumowano dotychczasowe działania, a także pojawiły się nowe pomysły na ich urozmaicenie.

Dotychczasowa współpraca z czwartoligowymi klubami odnośnie Magazynu forBET IV Ligi, a także Skarbu Kibica przebiega bardzo dobrze i to potwierdziła przedstawiona podczas spotkania prezentacja. Zaprezentowane zostały także przykłady błędów, które jeszcze są popełniane, ale są to na tyle małe rzeczy, że na pewno zostaną szybko poprawione.

Najważniejszym punktem spotkania była jednak “burza mózgów”. Każdy mógł przedstawić swoje pomysły i zaznaczyć, co moglibyśmy robić lepiej. Podczas tej części przewijał się temat systemu wielopiłkowego,  szkolenia w klubach czy delikatnej zmiany odnośnie systemu rozgrywek. Na wszystkie wątpliwości czy pytania, odpowiadał Prezes WMZPN Marek Łukiewski. Dyskusja była bardzo ciekawa. Wszystkie pomysły i propozycje zostały zanotowane i będziemy starali się je wprowadzić w życie.

Każdy klub otrzymał paczkę nagród i gadżetów od naszych sponsorów i partnerów. Wśród nagród był m.in. upominek od firmy forBET, Voucher na VII Kongres Sport Biznes Polska, czy książka “Think BIG” wydana przez Publicon.

Galeria ze spotkania: