Konferencja Trenerska WMZPN [Aktualizacja]

W dniach 2 – 3 grudnia 2023 r., w Ostródzie odbędzie się Konferencja Trenerska organizowana przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.

Udział w konferencji jest odpłatny. Pakiety uczestnictwa:

JEDEN dzień Konferencji – 99,00 zł
DWA dni Konferencji – 149,00 zł

Każdy z pakietów zawiera:
– Udział w Konferencji Trenerskiej WMZPN
– Catering kawowy

Zmianie uległ niedzielny program konferencji. Proszę zapoznać się z zaktualizowanym programem!

Program konferencji_2-3.12.2023 – aktualizacja

REJESTRACJA

Rejestracja na Konferencję odbywa się do końca dnia 30 listopada 2023 roku (do godz. 23:59). Osoby, które nie zarejestrują się do w/w. daty nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu.

Płatność za udział w konferencji należy uiścić na konto:
Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej
al. Piłsudskiego 69A, 10-449 Olsztyn
Numer konta: 78 2490 0005 0000 4530 3269 6505
Tytuł przelewu: „Konferencja trenerska”, data konferencji, Imię i Nazwisko

Uwaga! Aby wziąć udział w Konferencjach, należy przesłać zgłoszenie w formie elektronicznej poprzez platformę PZPN24, która znajduje się na stronie pzpn24.pzpn.pl

Po zalogowaniu się na swoje konto wybieramy zakładkę: Wydarzenia, następnie wybieramy Kursy, licencje & konferencje. W okienku ORGANIZACJA – wybieramy Warmińsko-Mazurski ZPN, w okienku RODZAJ wybieramy Konferencje trenerskie. Następnie włączamy opcję „aplikuj”.

Oba dni są traktowane jako niezależne od siebie konferencje. Należy osobno aplikować się na sobotę i osobno na niedzielę.

Zgłoszenie będzie zaakceptowane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Po akceptacji wniosku i po zaksięgowaniu wpłaty na koncie WMZPN, status uczestnika zmieni się na „PRZYJĘTO”.

ANULOWANIE WNIOSKU

Trenerów, którzy zapisali się na konferencję, a z różnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału, prosimy o anulowanie swojego wniosku.

Uczestnictwo można anulować na platformie PZPN24 -> Wydarzenia -> Moje wnioski -> Anuluj.

Trenerzy, którzy nie będą obecni oraz nie anulują swojego wniosku do dnia 1 grudnia 2023 roku nie będą mogli uczestniczyć w dwóch kolejnych edycjach konferencji organizowanych przez WMZPN.

CERTYFIKATY

Podczas każdego dnia Konferencji Trenerskiej WMZPN zostanie przeprowadzona dwukrotna weryfikacja uczestnictwa każdego trenera w wydarzeniu. Osoby, które nie zostaną zweryfikowane nie otrzymają certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo.

Po odbytej konferencji (7 dni) na kontach trenerskich pojawią się certyfikaty. Certyfikat przyznany za każdy dzień konferencji jest potwierdzeniem udziału w dokształcaniu trenerskim zgodnie z Konwencją Trenerską UEFA w wymiarze:

  • Grassroots D – 5 godzin
  • Grassroots C / UEFA C – 5 godzin
  • UEFA B – 5 godzin
  • UEFA A – 5 godzin
  • UEFA Elite Youth A – 5 godzin

Art. 10 – Uchwała nr XI/160 z dnia 17 października 2022 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie licencji trenerskich

Do wniosku, o którym mowa w art.6 o wydanie/przedłużenie licencji, muszą być dołączone m.in.: – skany zaświadczeń / dane z systemu PZPN24 o uczestnictwie w trenerskich konferencjach szkoleniowych organizowanych przez PZPN, Wojewódzkie ZPN oraz UEFA – minimum 15 h z 3 ostatnich lat. /maksimum 5 pkt/godzin w trybie on-line/.

MIEJSCE

Konferencja odbędzie się w Hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kościuszki 22A. Darmowy parking będzie dostępny przy hali.

BAZA NOCLEGOWA

Dla trenerów biorących udział w dwóch dniach konferencji poniżej zamieszczamy linki do bazy noclegowej w Ostródzie i okolicach.

KONTAKT

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Kształcenia i Licencjonowania Trenerów woj. Warmińsko-Mazurskiego:

Marcin Przybyliński
tel.: 697-727-033
e-mail: marcin.przybylinski@wmzpn.pl