Ruszają zapisy na nowy kurs #ZostańSędzią!

Wystartowały zapisy do najnowszej edycji kursu sędziowskiego, który zostanie przeprowadzony w nieco zmienionej formule – bardziej przyjaznej dla kursantów:)


Spróbuj swoich sił w roli sędziego i #ZostańSędzią! Sędziować można w każdym wieku, nie ma ograniczeń. Zapraszamy wszystkich! Kobiety, dorosłych, piłkarzy, studentów, uczniów.. dołączcie do nas!

Będziesz uczestniczył w zajęciach teoretycznych ONLINE przez jeden weekend i zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci zacząć sędziować.

Termin kursu:
03-04.02.2024 r.

Zapisz się na kurs! #ZostańSędzią! wypełniając formularz  PRZEJDŹ

Kandydaci, którzy przejdą kurs teoretyczny odbędą również na przełomie lutego i marca jednodniowy kurs praktyczny zakończony egzaminem. Dzięki temu zostaną członkami Warmińsko-Mazurskiego Kolegium Sędziów i zdobędą uprawnienia sędziego próbnego, które pozwolą na sędziowanie meczów piłkarskich na Warmii i Mazurach już od rundy wiosennej sezonu 2023/24.


Wprowadziliśmy ułatwienia dla czynnych zawodników. Nie musisz rezygnować z gry w piłkę nożną w swoim klubie, żeby sprawdzić się w roli sędziego! Szczegóły – TUTAJ

Kandydaci na sędziów powinni spełniać następujące wymagania:
– sprawność fizyczna,
– podstawowa wiedza o przepisach gry w piłkę nożną,
– ukończone 16 lat,
– minimum średnie wykształcenie lub zaświadczenie o uczęszczaniu do szkoły, gdzie nauka kończy się maturą.

Cena kursu wynosi 100 zł. Zapewniamy przepisy gry i materiały szkoleniowe. W przypadku pytań prosimy o kontakt z kierownikiem kursu: Marcin Żyłka:
e-mail: marcin.zylka@wmzpn.pl
tel. 691 784 908