IX Olsztyński Halowy Turniej Sędziów

Kolegium Sędziów WMZPN serdecznie zaprasza sympatyków amatorskiej piłki nożnej na IX Olsztyński Turniej Halowy Sędziów.

13 stycznia, w Olsztynie, na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7, przy al. Przyjaciół 42, będzie można zobaczyć arbitrów w zupełnie innej roli.

W turnieju zmierzą się ze sobą reprezentacje poszczególnych klas sędziowskich – od szczebla centralnego do klasy B, reprezentacja sędziowska OldBoy’s oraz przyjaciele WMZPN pod wodzą Prezesa Marka Łukiewskiego.

Turniejowi corocznie przyświeca cel charytatywny. Po jego zakończeniu, o godzinie 17:30 w Restauracji Stadion (Piłsudskiego 69a przy Stadionie Stomilu Olsztyn) zostanie zorganizowana licytacja. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na rzecz naszego kolegi, sędziego – Henryka Gałązki, który doznał zaniku mięśniowego kończyn, paraliżu rąk i nóg. Sędziowie chcą sfinansować rehabilitację i zakup niezbędnych środków medycznych. Realizacji tego celu, mają służyć cenne fanty. Jednym z nich jest koszulka Reprezentacji Polski – Łukasza Fabiańskiego z autografem. To tylko przedsmak gadżetów, jakie będą do wylicytowania – niedługo przedstawimy pełen katalog.

W ubiegłym roku zebraliśmy 15 tysięcy złotych, które zostały przekazane Wojewódzkiemu Specjalistycznemu Szpitalowi Dziecięcemu w Olsztynie, w postaci sprzętu medycznego. Liczymy, że w tym roku przebijemy tę kwotę, przy Państwa pomocy.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji oraz kibicowania sędziom w ich zmaganiach.

Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Gustaw Marek Brzezin.

Więcej informacji o zeszłorocznej licytacji: tutaj.