Trzy piłki GRATIS od R-GOL.club!

R-GOL.club to nowa platforma dedykowana klubom i akademiom piłkarskim! W jednym miejscu znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, by zapewnić najwyższą jakość treningów Waszej drużynie!

Razem z R-GOL.club mamy dla Was ofertę specjalną! Wystarczy, że zarejestrujecie się na platformie R-GOL.club, a po szybkiej weryfikacji otrzymacie 3 piłki adidas Tiro Pro GRATIS!

Właśnie takimi piłkami rozgrywane są już od dwóch sezonów mecze w forBET IV Lidze. Oficjalna piłka meczowa Naszych czwartoligowców zbiera bardzo dobre opinie dotyczące jakości oraz trwałości użytkowania, dlatego jesteśmy przekonani, że wspólnie oddajemy w Wasze ręce najlepszy sprzęt! Wartość katalogowa jednej piłki to 399 zł!

Promocja skierowana jest do wszystkich (tak wszystkich!) klubów i akademii zrzeszonych w WMZPN i jest wynikiem ostatnio prolongowanej na kolejne 3 lata umowy między WMZPN a R-GOL.com

Trzy proste kroki do otrzymania 3 darmowych piłek:

  1. Zarejestruj się na platformie R-GOL.club
    Podając oficjalnego maila w domenie wmzpn (nazwaklubu@wmzpn.pl)
  2. Zaczekaj na weryfikację
    Sprawdzimy czy klub zakładający konto jest członkiem WMZPN
  3. Po weryfikacji piłki zostaną wysłane na wskazany adres.
    Gotowe! Trenujemy i gramy!

Co jeśli klub założył konto przed startem promocji?

Kluby, które posiadają już założone wcześniej konto dostaną informację od R-GOL.club na wskazanego maila w rejestracji. Informacja będzie dotyczyła adresu wysyłki piłek.

* Pierwsze wysyłki piłek obrandowanych logo WMZPN nastąpią po 15 października 2023.