Zapowiedź 5.kolejki forBET IV Ligi

Bardzo ciekawie zapowiada się 5.kolejka forBET IV Ligi. W kilku meczach możemy dostrzec wyraźnego faworyta, ale są także takie mecze, w których walka powinna być bardzo wyrównana.

Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN

DKS Dobre Miasto vs Polonia Iłowo

Drużyna z Dobrego Miasto na pewno jest zadowolona z początku sezonu. Cztery mecze i dziesięć punktów zdobytych, to bardzo dobry wynik. DKS jest na drugim miejscu w tabeli i będzie faworytem piątkowego starcia. Polonia Iłowo kiepsko weszła w sezon, ale w poprzedniej kolejce wywalczyła jeden punkt w starciu z Motorem. Teraz jednak o te punkty będzie miała znacznie trudniej.

Polonia Lidzbark Warmiński vs Stomil II Olsztyn

Drużyna z Lidzbarka Warmińskiego nie wygrała jeszcze meczu w tym sezonie i jest to spora niespodzianka. Polonia na razie nie wywiązuje się z roli jednego z faworytów rozgrywek, ale może to być idealny mecz na przełamanie. Stomil nie zdobył jeszcze punktu w tym sezonie i traci bardzo dużo goli. Wydaje się więc, że mająca bardzo dużą siłę ofensywną Polonia, strzeli kilka bramek i wygra to spotkanie.

MLKS Motor Lubawa vs BKS Tęcza Biskupiec

To spotkanie powinno być bardzo wyrównane. Motor wygląda na początku sezonu lepiej, niż można było się spodziewać, ale z drugiej strony można powiedzieć, że miał dosyć łatwy terminarz. Tęcza przez trzy kolejki wyglądała bardzo dobrze w defensywie, ale już ostatnie starcie z Mrągowią, było w jej wykonaniu znacznie gorsze. Biskupiecka drużyna zanotowała pierwszą porażkę w tym sezonie i teraz w Lubawie będzie chciała się zrehabilitować.

Rominta Gołdap vs Constract Lubawa

Jak spojrzymy na tabelę, to jako faworyta musimy wskazać Romintę. Drużyna z Gołdapi nie przegrała jeszcze meczu i od początku sezonu prezentuje stabilną i wysoką formę. Romintę trzeba już traktować jako ekipę z szerokiej czołówki. Constract natomiast spodziewał się na pewno innego początku sezonu. Lubawianie mają zero punktów na koncie, a w poprzedniej kolejce, pomimo dzielnej postawy, przegrali minimalnie z Jeziorakiem Iława. Czy będzie to spotkanie, po którym Constract wreszcie zapunktuje? Czy jednak Rominta okaże się lepsza? Dowiemy się tego już w sobotę.

Znicz Biała Piska vs Olimpia Olsztynek

Jeżeli spotykają się ze sobą ekipy z dwóch różnych biegunów ligowej tabeli, to nie jest trudno wskazać faworyta. Znicz ma na koncie dziesięć punktów i jest jednym z faworytów całych rozgrywek. Olimpia natomiast nie zdobyła jeszcze punktu i w tym sezonie będzie walczyć jedynie o utrzymanie. Nieprzypadkowo kurs na wygraną Znicza, jest tak niski. Każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie wielką niespodzianką.

Mrągowia Mrągowo vs Mamry Gizycko

Jedno z ciekawszych spotkań tej kolejki. Obie drużyny zgromadziły po siedem punktów na swoim koncie i obie chcą walczyć o miejsce w ścisłej czołówce. Mrągowia w poprzednim spotkaniu zaprezentowała się bardzo dobrze i pokonała na wyjeździe Tęczę Biskupiec. Mamry strzeliły siedem goli rezerwom Stomilu Olsztyn. Drużyny są w dobrej formie strzeleckiej, więc powinno być to spotkanie, na którym kibice w Mrągowie nie będą się nudzić.

Jeziorak Iława vs Granica Kętrzyn

Granica dobrze rozpoczęła sezon i nie zanotowała żadnej porażki na swoim koncie. W poprzedniej kolejce podopieczni Adama Fedoruka dosyć spokojnie pokonali rezerwy Olimpii Elbląg i zadomowili się w czołówce ligowej tabeli. Jeziorak również może zaliczyć do udanych pierwsze kolejki. Ostatnie dwie wygrane, z niżej notowanymi drużynami, na pewno sprawiły, że iławianie podejdą do meczu z Granicą pełni werwy i wiary we własne umiejętności. Wynik meczu powinien zakręcić się koło remisu.

Olimpia II Elbląg vs Mazur Ełk

Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, a to powoduje, że elbląska drużyna zapewne zostanie wzmocniona graczami z szerokiego składu pierwszej drużyny. To spory plus dla podopiecznych Karola Przybyły. Początek sezonu jest dla Olimpii bardzo udany, nawet pomimo porażki w poprzedniej kolejce. Mazur również całkiem dobrze wszedł w sezon, ale w ostatnich dwóch kolejkach nie wywalczył punktu. Teraz również będzie o nie trudno, ponieważ faworytem meczu jest drużyna z Elbląga.