Letnia Konferencja Trenerska WMZPN w Ostródzie – 19 czerwca 2022

W dniu 19 czerwca 2022 na Stadionie Miejskim w Ostródzie odbędzie się konferencja trenerska organizowana przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej. Konferencja jest skierowana do trenerów pracujących w piłce dziecięcej i młodzieżowej.

Pierwszą prelekcję poprowadzi trener Sławomir Czarniecki, Koordynator Akademii Bayeru 04 Leverkusen. Będzie to prelekcja zarówno teoretyczna, jak i praktyczna. Pozostałe dwie prelekcje, które poprowadzą Michał Trzeciakiewicz i Mateusz Gut odbędą się w formie praktycznej.

 PLAN KONFERENCJI 

8:00 – 8:45 Rejestracja
8:50 – 9:00 Rozpoczęcie Konferencji
9:00 – 11:00 Sławomir Czarniecki – Koordynator Akademii Bayeru 04 Leverkusen – Metodologia i koncepcja pracy w Akademii Bayeru 04 Leverkusen
11:15 – 12:45 Michał Trzeciakiewicz – Kadra U13 WMZPN, Trener Mobilnej Akademii Piłki Nożnej – Modelowe zachowania wdrażane w kadrach WMZPN.
13:00 – 14:30 – Mateusz Gut – Trener asystent U13 AP Legia Warszawa – Wpływ interwencji trenera na rozwój indywidualnych umiejętności techniczno-taktycznych zawodnika.
14:30 – Zakończenie konferencji

 REJESTRACJA 

Koszt udziału w konferencji to 99,00 zł

Rejestracja na Konferencję odbywa się do dnia 16 czerwca 2022 roku (do godz. 23:59). Osoby, które nie zarejestrują się do w/w. daty nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu.

Płatność za udział w konferencji należy uiścić na konto:
Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej
al. Piłsudskiego 69A, 10-449 Olsztyn
Numer konta: 78 2490 0005 0000 4530 3269 6505
Tytuł przelewu: „Konferencja trenerska” Imię i Nazwisko

Uwaga! Aby wziąć udział w Konferencjach, należy przesłać zgłoszenie w formie elektronicznej poprzez platformę PZPN24, która znajduje się na stronie pzpn24.pzpn.pl

Następnie po zalogowaniu się na swoje konto wybieramy zakładkę: Wydarzenia, następnie wybieramy Kursy, licencje & konferencje. W okienku ORGANIZACJA – wybieramy Warmińsko-Mazurski ZPN, w okienku RODZAJ wybieramy Konferencje trenerskie. Następnie włączamy opcję „aplikuj”.

Potwierdzenie opłaty za konferencję należy przesłać mailem na adres: marcin.przybylinski@wmzpn.pl
Zgłoszenie będzie zaakceptowane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Po akceptacji wniosku i opłaty przez WMZPN, status uczestnika zmieni się na „PRZYJĘTO”.

 ANULOWANIE WNIOSKU 

Trenerów, którzy zapisali się na konferencję, a z różnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału, prosimy o anulowanie swojego wniosku.

Uczestnictwo można anulować na platformie PZPN24 -> Wydarzenia -> Moje wnioski -> Anuluj.

Trenerzy, którzy nie będą obecni oraz nie anulują swojego wniosku do dnia 16 czerwca 2022 roku nie będą mogli uczestniczyć w dwóch kolejnych edycjach konferencji organizowanych przez WMZPN.

 CERTYFIKATY 

Podczas Konferencji Trenerskiej WMZPN zostanie przeprowadzona dwukrotna weryfikacja uczestnictwa każdego trenera w wydarzeniu. Osoby, które nie zostaną zweryfikowane nie otrzymają certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo.

Po odbytym dniu konferencji na kontach trenerskich pojawią się certyfikaty. Certyfikat przyznany za każdy dzień konferencji jest potwierdzeniem udziału w dokształcaniu trenerskim zgodnie z Konwencją Trenerską UEFA w wymiarze:

  • Grassroots D – 4 godzin/punktów
  • Grassroots C – 4 godzin/punktów
  • UEFA Elite Youth A – 4 godziny/punkty
  • UEFA A – 4 godziny/punkty
  • UEFA B – 4 godzin/punktów

 MIEJSCE 

Konferencja odbędzie się na Stadionie Miejskim w Ostródzie, przy ul. 3-go Maja 19. Darmowy parking będzie dostępny przy stadionie.     

 KONTAKT 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Kształcenia i Licencjonowania Trenerów woj. Warmińsko-Mazurskiego:

Marcin Przybyliński
tel.: 697 727 033
e-mail: marcin.przybylinski@wmzpn.pl