Kadry WMZPN rozegrały mecze mistrzowskie

Kadry WMZPN rocznika 2008 i 2009 mierzyły się w meczach mistrzowskich z Kadrami Kujawsko-Pomorskiego ZPN.

Mamy mieszane uczucia po tych spotkaniach. Kadra rocznika 2009 rozegrała świetny mecz i pokonała swoich rówieśników z województwa kujawsko-pomorskiego 3:1. Pierwsza połowa była pod kontrolą naszej kadry, która prowadziła 2:0. W drugiej części gry goście strzelili kontaktową bramkę i ruszyli do ofensywy, ale ostatnie słowo należało do kadry prowadzonej przez Michała Trzeciakiewcza.

Kadra WMZPN rocznika 2009 ma już osiem punktów na swoim koncie i jest liderem grupy.

W zupełnie innych nastrojach byliśmy po meczu kadr 2008. Kadra WMZPN przegrała aż 0:8. Podopieczni Kamila Kozłowskiego źle weszli w mecz, ponieważ już w trzeciej minucie stracili gola, a później przyszły kolejne bramki dla rywali. Kadra WMZPN rocznika 2008 ma na swoim koncie cztery punkty, ale nie traci jeszcze szans na awans do turnieju finałowego.

Następne mecze mistrzowskie mają zostać rozegrane 31 maja. W tych meczach Kadra WMZPN zmierzy z Kadrą Podlaskiego ZPN.