Startujemy z zapisami na rozgrywki OldBoy’s

Jesienią w sezonie 2021/22 Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej po raz pierwszy organizował rozgrywki 6-tek na Orlikach lub boiskach o wymiarach Orlików. Jednymi z organizowanych rozgrywek były rozgrywki OldBoy’s. Teraz startujemy z zapisami na rundę wiosenną!

W rundzie jesiennej w rozgrywkach OldBoy’s wystąpiły cztery drużyny, które rywalizowały ze sobą w systemie każdy z każdym podczas trzech turniejów. Końcowa tabela wyłoniła zwycięzcę, którym okazała się drużyna UPKS Oldboys Poncio 2010 Lidzbark.

Rozgrywki zostały bardzo dobrze odebrane przez uczestników – Wszystko było naprawdę ok. Mieliśmy grać w dwóch grupach, ostatecznie wyszło, że wystartowała tylko jedna. Atmosfera była naprawdę fajna. Każdy z organizatorów bardzo się postarał i wszystko wyszło jak najlepiej. Chcemy zachęcić m.in. byłych piłkarzy, żeby nie siedzieli w domach, tylko się ruszali z nami na boiskach. Zapisujcie się, bo naprawdę warto! – powiedział Stanisław Fijarczyk z Olimpii Elbląg.

Jak się zgłosić? Jest to bardzo proste. Wystarczy na adres mailowy marcin.zylka@wmzpn.pl wysłać maila i w treści wpisać, do jakich rozgrywek się zapisujecie, nazwę drużyny i osobę do kontaktu.

Na zgłoszenia czekamy do końca lutego!