Zapowiedź 16.kolejki forBET IV Ligi

Przed nami ostatnia w tym roku kolejka rozgrywek w forBET IV Lidze. Które zespoły w dobrych humorach zejdą na zimową przerwę? Przekonamy się o tym już sobotę (20.11)!

Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN

Huragan Morąg vs DKS Dobre Miasto

Huragan końcówkę rundy jesiennej na pewno zaliczy do udanych. Morążanie grają dobrze i zdobywają sporo punktów. Podobnie można jednak powiedzieć o DKS-ie. Drużyna z Dobrego Miasta powoli pnie się w górę ligowej tabeli i odsunęła się już od strefy spadkowej. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz.

Mazur Ełk vs Motor Lubawa

Mazur notuje bardzo niechlubną serię i przegrywa mecz za meczem. Na pewno drużyna z Ełku chciałaby, żeby ta przerwa zimowa, jak najszybciej się rozpoczęła. Motor natomiast prezentuje bardzo stabilną formę i utrzymuje się w środku ligowej tabeli. Jeżeli w drużynie z Ełku kadra będzie nieco liczniejsza niż w poprzednich spotkaniach, to może ona powalczyć o punkty.

Polonia Lidzbark Warmiński vs Pisa Primavera Barczewo

Pojedynek drużyn, które są w zupełnie innych nastrojach. Polonia ustabilizowała swoją formę i bardzo solidnie punktuje w ostatnich meczach. Pisa natomiast jest w kryzysie i nie zdobyła punktów w czterech poprzednich meczach. To sprawia, że na faworyta tego meczu wyrasta zespół z Lidzbarka Warmińskiego.

Granica Kętrzyn vs Polonia Iłowo

Granica jest w czołówce ligowej tabeli i na pewno zaliczy do udanych rundę jesienną. Podopieczni Adam Fedoruka grają dobrze w piłkę, a to przekłada się na sporą zdobycz punktową. Polonia natomiast ostatnio gra trochę w kratkę, ale ogólnie również za rundę jesienną należy ją pochwalić. Faworytem meczu będzie Granica, ale Polonia łatwo punktów nie odda.

Concordia Elbląg vs Zatoka Braniewo

Concordia jest liderem rozgrywek i będzie chciała taką pozycję utrzymać w przerwie zimowej. Elblążanie może nie grają za bardzo efektownie, ale najważniejsze, że zdobywają punkty. Zatoka natomiast przegrała trzy mecze z rzędu i jej pozycja w tabeli nie jest zbyt komfortowa. Faworytem spotkania będą elblążanie.

MKS Korsze vs Błękitni Orneta

Przedstawiciele obu drużyn podkreślają, że jest to dla nich jedno z najważniejszych spotkań w sezonie. Korszanie w ostatnim czasie poprawili swoją grę i to przełożyło się na zdobycie kilku punktów. Błękitni natomiast punktują tylko na własnym obiekcie. W tym meczu bycie gospodarzem może być sporym atutem.

Mrągowia Mrągowo vs Olimpia II Elbląg

Mrągowia jest już na czwartym miejscu w ligowej tabeli i jej strata do zespołów poprzedzających jest niewielka. Drużyna z Mrągowa jest na fali wznoszącej i zapewne chciałaby, żeby jeszcze kilka kolejek przed tą przerwą zostało rozegranych. Elblążanie natomiast nie przegrali trzech kolejnych spotkań, więc też są w całkiem dobrej dyspozycji.