Zapowiedź 15.kolejki forBET IV Ligi

W 15.kolejce forBET IV Ligi dojdzie do kilku spotkań, w których bardzo trudno wskazać faworyta. Zapowiada się na niezwykle fascynujący weekend na czwartoligowych boiskach.

Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN

Mrągowia Mrągowo vs Błękitni Orneta

Mrągowia przezwyciężyła już mały kryzys i teraz gra bardzo dobrze. Wygrała trzy poprzednie spotkania i pnie się w górę ligowej tabeli. Błękitni natomiast zgromadzili na swoim koncie 14 punktów, co jest dobrym dorobkiem. Wszystkie te punkty wywalczyli jednak na swoim obiekcie. To sprawia, że faworytem meczu będzie Mrągowia.

MKS Korsze vs Zatoka Braniewo

Korszanie nie mogą być zadowoleni ze swojej gry w tym sezonie. Są na ostatnim miejscu w ligowej tabeli i tylko czasami uda im się zagrać jakieś dobre spotkanie. Zatoka natomiast przegrała dwa ostatnie mecze i jej sytuacja w tabeli również nie jest najlepsza. Dla obu tych drużyn będzie to bardzo ważne spotkanie.

Granica Kętrzyn vs Pisa Primavera Barczewo

Spotkanie drużyn, które świetnie rozpoczęły te rozgrywki, ale teraz wpadły w mały dołek formy. Granica na ostatnich pięć spotkań wygrała tylko jedno, natomiast Pisa przegrała trzy mecze z rzędu. Kto wyjdzie zwycięsko z tego meczu? Trudno stwierdzić, ale minimalnie więcej szans dajemy Granicy.

Polonia Lidzbark Warmiński vs Motor Lubawa

Kolejne bardzo ciekawe spotkanie. Polonia ewidentnie gra coraz lepiej w piłkę i to przekłada się na zdobycz punktową. Drużyna z Lidzbarka Warmińskiego zajmuje piąte miejsce w tabeli, ale ma małą stratę do ligowego podium. Motor natomiast jest dwa oczka niżej i potrafi urywać punkty teoretycznie wyżej notowanym rywalom. Powinien być to wyrównany mecz.

Huragan Morąg vs Jeziorak Iława

Można śmiało powiedzieć, że będzie to hit tej kolejki. Trzeci w tabeli Huragan podejmie drugiego Jezioraka Iława. Morążanie w ostatnim czasie prezentują wysoką formę i utrzymują się na podium. Jeziorak natomiast złapał małą zadyszkę i przez to stracił pozycję lidera. Faworyta tego meczu wskazać jest trudno, ale pewne jest to, że mecz będzie stał na dobrym poziomie.

Concordia Elbląg vs Polonia Iłowo

Concordia jest liderem rozgrywek, ale w ostatnim czasie te wygrane nie przychodzą jej z ogromną łatwością. Elblążanie mają jeden punkt przewagi nad Jeziorakiem i będą chcieli przewagę utrzymać i wywalczyć tytuł mistrza rundy jesiennej. Polonia na pewno zechce pokrzyżować te plany. Drużyna z Iłowa, już nieraz pokazywała, że jest groźnym rywalem dla każdej drużyny w tej lidze.

Mazur Ełk vs DKS Dobre Miasto

Mazur to drużyna, która świetnie punktuje na własnym boisku. Problem jest jednak taki, że od pewnego czasu ełczanie borykają się z ogromnymi problemami kadrowymi, które przekładają się na słabsze wyniki. DKS natomiast z meczu na mecz się rozkręca i powoli zmierza w górę ligowej tabeli. Spotkanie bez wyraźnego faworyta.

Olimpia II Elbląg vs Błękitni Pasym

Kolejne spotkanie, w którym trudno wskazać faworyta. Elblążanie grają bardzo nierówno i lepsze mecze przeplatają tymi słabszymi. Błękitni natomiast znacznie lepiej czują się u siebie niż na wyjazdach. Atut własnego boiska może być w tym spotkaniu kluczowy.