Konferencja Trenerska WMZPN, Ostróda 4-5 grudnia 2021

W dniach 4-5 grudnia 2021 r., w Ostródzie odbędzie się Konferencja Trenerska organizowana przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.

Pierwszego dnia zależy nam na tym, żeby pokazać jak funkcjonuje profesjonalna Akademia Piłkarska, przybliżając periodyzację taktyczną, jako teoretyczną podstawę programu szkolenia w Akademii Rakowa Częstochowa. Będziemy mogli na chwilę porzucić nasze „lokalne podwórko” i zobaczyć, jak pracuje się w akademii ekstraklasowego klubu. Podczas drugiego dnia konferencji prelegentami będą wyróżnieni kursanci obecnej edycji kursu UEFA A. Tych dwóch trenerów ma dużo ze sobą wspólnego, ponieważ pracują na poziomie amatorskim, wykorzystując w swojej pracy własny model gry. Będzie także z nami Radosław Bella z Miedzi Legnicy, który przedstawi inne spojrzenie na grę w tzw. dziadka. Jest to autor wielu publikacji i bloga trenerskiego „Szach i Mat”– powiedział Marcin Przybyliński, Wojewódzki Koordynator ds. Kształcenia i Licencjonowania Trenerów.

POGRAM KONFERENCJI

Udział w konferencji jest odpłatny.

JEDEN dzień Konferencji – 99,00 zł
DWA dni Konferencji – 149,00 zł

REJESTRACJA

Rejestracja na Konferencję odbywa się do końca dnia 30 listopada 2021 roku (do godz. 23:59). Osoby które nie zarejestrują się do w/w. daty nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu.

Płatność za udział w konferencji należy uiścić na konto:
Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej
al. Piłsudskiego 69A, 10-449 Olsztyn
Numer konta: 78 2490 0005 0000 4530 3269 6505
Tytuł przelewu: „Konferencja trenerska” Imię i Nazwisko

Uwaga! Aby wziąć udział w Konferencjach, należy przesłać zgłoszenie w formie elektronicznej poprzez platformę PZPN24, która znajduje się na stronie pzpn24.pzpn.pl

Następnie po zalogowaniu się na swoje konto wybieramy zakładkę: Wydarzenia, następnie wybieramy Kursy, licencje & konferencje. W okienku ORGANIZACJA – wybieramy Warmińsko-Mazurski ZPN, w okienku RODZAJ wybieramy Konferencje trenerskie. Następnie włączamy opcję „aplikuj”.

Oba dni są traktowane, jako niezależne od siebie konferencje. Należy osobno aplikować się na sobotę i osobno na niedzielę.

Potwierdzenie opłaty za konferencję należy przesłać mailem na adres: marcin.przybylinski@wmzpn.pl
Zgłoszenie będzie zaakceptowane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Po akceptacji wniosku i opłaty przez WMZPN, status uczestnika zmieni się na „PRZYJĘTO”.

ANULOWANIE WNIOSKU

Trenerów, którzy zapisali się na konferencję, a z różnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału, prosimy o anulowanie swojego wniosku.

Uczestnictwo można anulować na platformie PZPN24 -> Wydarzenia -> Moje wnioski -> Anuluj.

Trenerzy, którzy nie będą obecni oraz nie anulują swojego wniosku do dnia 30 listopada 2021 roku nie będą mogli uczestniczyć w dwóch kolejnych edycjach konferencji organizowanych przez WMZPN.

CERTYFIKATY

Podczas każdego dnia Konferencji Trenerskiej WMZPN zostanie przeprowadzona dwukrotna weryfikacja uczestnictwa każdego trenera w wydarzeniu. Osoby, które nie zostaną zweryfikowane nie otrzymają certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo.

Po odbytym każdym dniu konferencji na kontach trenerskich pojawią się certyfikaty. Certyfikat przyznany za każdy dzień konferencji jest potwierdzeniem udziału w dokształcaniu trenerskim zgodnie z Konwencją Trenerską UEFA w wymiarze:

  • Grassroots D – 5 godzin/punktów
  • Grassroots C – 5 godzin/punktów
  • UEFA PRO – 5 godzin/punktów
  • UEFA Elite Youth A – 5 godziny/punkty
  • UEFA A – 5 godziny/punkty
  • UEFA B – 5 godzin/punktów

MIEJSCE

Konferencja odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej w Ostródzie, przy ul. Kościuszki 22A. Darmowy parking będzie dostępny przy hali.

W przypadku braku możliwości udziału osób w wydarzeniu z przyczyn niezależnych od WMZPN (np. ze względu na obostrzenia, które mogą pojawić się do dnia organizacji konferencji) – odbędzie się ona w formule ONLINE.     

BAZA NOCLEGOWA

Dla trenerów biorących udział w dwóch dniach konferencji poniżej zamieszczamy linki do hoteli położonych tuż przy Hali widowiskowo-sportowej, w których na hasło” KONFERENCJA WMZPN” otrzymają Państwo specjalne ceny.
Hotel Apartamenty Ostróda
pokój dwuosobowy – 229 zł / pokój jednoosobowy – 199 zł
Hotel Dom Polonii
pokój dwuosobowy – 210 zł / pokój jednoosobowy – 160 zł

KONTAKT

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Kształcenia i Licencjonowania Trenerów woj. Warmińsko-Mazurskiego:

Marcin Przybyliński
tel.: 697 727 033
e-mail: marcin.przybylinski@wmzpn.pl