Zapowiedź 13. kolejki forBET IV Ligi

Przed nami 13.kolejka forBET IV Ligi, w której dojdzie do kilku bardzo ciekawych starać, które mogą mieć wpływ na ligową tabelę.

Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN

Błękitni Orneta vs Błękitni Pasym

Obie drużyn zgromadziły na swoim koncie po dziesięć punktów. Błękitni Orneta zdobywają punkty tylko na własnym obiekcie, więc to będzie ich główny atut w tym meczu. Pasymianie natomiast grają coraz lepiej, ale na wyjazdach grają znacznie gorzej niż u siebie. To powinien być bardzo wyrównany mecz.

Mrągowia Mrągowo vs Polonia Iłowo

Mrągowia miała bardzo kiepskie tygodnie, ale ostatnio się ocknęła i bardzo wysoko wygrała z Pisą. Teraz będzie chciała zanotować serię zwycięstw. Nie będzie to łatwe, ponieważ Polonia stawia opór każdemu rywalowi z jakim się mierzy. Mało kto się spodziewał, że beniaminek z Iłowa będzie tak dobrze się prezentował. Faworytem będzie Mrągowia, ale na ewentualną wygraną będzie musiała solidnie zapracować.

MKS Korsze vs Pisa Primavera Barczewo

Korszanie są na ostatnim miejscu w tabeli i ostatnim czasie się prezentują bardzo słabo. Jeżeli drużyna z Korsz nie poprawi swojej formy, to będzie miała trudno, aby zapewnić sobie utrzymanie. Trzeba jednak zaznaczyć, że drużyna ta potrafiła sprawić niespodzianki, więc i teraz będzie chciała to zrobić. Pisa natomiast pozytywnie zaskakuje w tym sezonie, ale w poprzedniej kolejce doznała wysokiej porażki. Faworytem meczu będą goście.

Concordia Elbląg vs Motor Lubawa

Concordia w poprzedniej kolejce wywalczyła cenne trzy punkty i dzięki temu zbliżyła się do lidera rozgrywek. Elblążanie dysponują bardzo silną kadrą i będą chcieli to spotkanie wygrać. Motor natomiast jest nieobliczalny. Może zagrać świetny mecz i wygrać z wyżej notowanym rywalem, ale również zagrać kiepsko i stracić punkty z zespołami niżej notowanymi. Faworytem będzie elbląska drużyna, ale może to być dla mniej trudne spotkanie.

Mazur Ełk vs Huragan Morąg

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Mazur wygrał wszystkie mecze rozgrywane na własnym obiekcie i tam prezentuje się bardzo dobrze. Huragan natomiast jest wysoko w ligowej tabeli, ale zdarzają mu się wpadki. Morążanie przegrali np. na wyjeździe z MKS Korsze, co było ogromną niespodzianką. Mecz bez wyraźnego faworyta.

Granica Kętrzyn vs DKS Dobre Miasto

Granica świetnie prezentuje się w obecnym sezonie. Już końcówka poprzedniego sezonu dla drużyny z Kętrzyna była dobra, ale mało kto się spodziewał, że początek tego sezonu będzie miała tak dobry. DKS natomiast kiepsko zaczął, ale teraz gra już nieco lepiej. Powinno to być wyrównane spotkanie.

Polonia Lidzbark Warmiński vs Jeziorak Iława

Najciekawsze spotkanie tej kolejki. Polonia w poprzedniej serii gier wygrała na wyjeździe z Huraganem Morąg, więc nastroje w Lidzbarku Warmińskim są bardzo dobre. Jeziorak natomiast niespodziewanie przegrał z Granicą Kętrzyn i będzie chciał udowodnić, że był to tylko jednorazowy “wypadek przy pracy”.

Olimpia II Elbląg vs Zatoka Braniewo

Spotkanie bez wyraźnego faworyta. Obie drużyny mają po 14 punktów w ligowej tabeli i prezentują zbliżony poziom. Widać jednak formę zwyżkową w drużynie z Braniewa. Zatoka gra coraz lepiej i dzięki temu pnie się w górę ligowej tabeli. Obie drużyny będą bardzo chciały wygrać ten mecz, ponieważ to sprawi, że oddalą się od grupy zespołów walczących o utrzymanie.