Zapowiedź lig centralnych 22-25 października

Przed nami kolejny ciekawy weekend z meczami naszych drużyn na szczeblu centralnym. Trzymamy kciuki!

Fortuna I Liga

Stomil Olsztyn vs Sandecja Nowy Sącz

Stomil będzie chciał zrehabilitować się swoim kibicom, za nieudany występ przeciwko Podbeskidziu. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ Sandecja gra coraz lepiej i jest na czwartym miejscu w ligowej tabeli. Przed Stomilem kolejny trudny mecz, ale przy dobrej postawie, jest on w stanie wywalczyć punkty.

eWinner II Liga

Olimpia Elbląg vs Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Faworytem meczu będzie Olimpia. Drużyna z Elbląga jest wysoko w ligowej tabeli i prezentuje się świetnie w tym sezonie. Elblążanie grają bardzo dobrze zwłaszcza na własnym obiekcie. Pogoń natomiast była przed sezonem wymieniana jako kandydat do spadku, a na razie prezentuje się znacznie lepiej niż wielu przypuszczało. Nie zmienia to jednak faktu, że o punkty w Elblągu może mieć trudno.

Sokół Ostróda vs Motor Lublin

Ostródzianie po dwóch meczach ze zdobyczą punktową, ostatnio znowu przegrali spotkanie. Motor natomiast jest wysoko w ligowej tabeli, ale lepiej gra w meczach rozgrywanych u siebie, niż na wyjazdach. Nie będzie to łatwy mecz dla ostródzkiej drużyny, ale na pewno łatwo nie odpuści ona tego meczu.

III Liga

Wissa Szczuczyn vs Mamry Giżycko

Bardzo ważny mecz dla układu dolnych rejonów tabeli. Wissa zajmuje ostatnie miejsce, a Mamry plasują się dwie pozycje wyżej. Drużyna z Giżycka w meczach wyjazdowych spisuje się jednak bardzo dobrze, więc powinna jakieś punkty wywalczyć.

Sokół Aleksandrów Łódzki vs Znicz Biała- Piska

Sokół dosyć zaskakująco jest dopiero na przedostatnim miejscu w tabeli. Drużyna ta wygrała tylko jeden mecz w tym sezonie i będzie trudno jej utrzymać się w trzeciej lidze. Znicz również tego sezonu nie zaliczy do udanych i jest tylko jedno miejsce nad strefą spadkową. Zapowiada się bardzo wyrównany mecz.

Jagiellonia II Białystok vs Mamry Giżycko

Spotkanie zostało przełożone na 4 grudnia.

CLJ U-17

Stomil Olsztyn vs AP Jagiellonia Białystok

Ważny mecz dla olsztyńskiej drużyny. Stomil do tej pory punktuje tylko na własnym obiekcie i teraz będzie chciał to podtrzymać. Nie będzie jednak łatwo, ponieważ drużyna z Białegostoku jest na trzecim miejscu w ligowej tabeli.

CLJ U-17 Kobiet

AS Stomil Olsztyn vs MUKS Praga Warszawa

Bardzo ciekawe spotkanie. Stomil jest liderem tabeli z jedenastoma punktami na koncie, a drużyna z Warszawy ma tylko jedno oczko mniej. Trudno przewidzieć wynik tego meczu

Statscore Futsal Ekstraklasa

Constract Lubawa vs Dreman Opole Komprachcice

Pojedynek drugiej i trzeciej drużyny z ligowej tabeli. Constract ma tylko jeden punkt więcej od swojego rywala. Lubawianie jednak we własnej hali nie zwykli tracić punktów, więc teraz powinno być podobnie.