Zapowiedź 12.kolejki forBET IV Ligi

W ostatnich kolejkach w forBET IV Lidze było kilka zaskakujących rezultatów. Jak będzie tym razem? Faworyci wygrają swoje mecze, czy znowu będą jakieś niespodzianki?

Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN

Błękitni Pasym vs Mazur Ełk

Ciekawie zapowiadające się spotkanie. Błękitni grający na własnym obiekcie są bardzo groźni dla każdego przeciwnika. Mazur natomiast w meczach wyjazdowych nie zdobył jeszcze żadnego punktu. To wszystko sprawia, że bardzo trudno przewidzieć, jak to spotkanie się zakończy.

Huragan Morąg vs Polonia Lidzbark Warmiński

Zarówno Huragan, jak i Polonia straciły kilka punktów już w tym sezonie i muszą odrabiać straty. Ostatnio morąska drużyna wygrała bardzo ważny mecz i dzięki temu jest na podium w ligowej tabeli. Polonia natomiast wygrała wysoko z Mazurem Ełk i będzie chciała znowu zapunktować. Będzie to wyrównany mecz.

Jeziorak Iława vs Granica Kętrzyn

Iławska drużyna jest liderem rozgrywek i zmierza po awans do trzeciej ligi. Jeziorak prezentuje się bardzo dobrze i będzie faworytem tego meczu, chociaż Granica pozytywnie zaskakuje swoją dyspozycją. Kętrzynianie są na piątym miejscu, ale mają serię dwóch porażek z rzędu. Powinno być to spotkanie na dobrym piłkarskim poziomie.

DKS Dobre Miasto vs Concordia Elbląg

Gospodarze tego meczu, po słabym początku sezonu, grają teraz już znacznie lepiej. Forma piłkarzy z Dobrego Miasta ewidentnie wzrasta i powoli pną się oni w ligowej tabeli. Concordia jest wiceliderem rozgrywek, ale w ostatnim czasie zanotowała kilka gorszych wstępów i zwiększyła się jej strata do iławskiej drużyny. Kolejny bardzo ciekawy mecz.

Motor Lubawa vs MKS Korsze

Lubawska drużyna gra bardzo w kratkę. Zdarzają się jej bardzo dobre występy, jak ten z poprzedniego weekendu w Mrągowie, ale przytrafiają się również znacznie słabsze mecze. Korszanie natomiast są na samym dole ligowej tabeli i zapowiada się dla nich trudna walka o utrzymanie. Faworytem meczu jest Motor.

Pisa Primavera Barczewo vs Mrągowia Mrągowo

Pisa jest bardzo bliska ligowego podium. Drużyna z Barczewa jest jedną z największych rewelacji tego sezonu. Mrągowia natomiast notuję serię trzech porażek z rzędu i jej strata do ligowej tabeli jest już bardzo duża. Teoretycznie więcej szans na wygraną trzeba dawać barczewskiej drużynie, ale wcale łatwo o punkty nie będzie ona miała.

Zatoka Braniewo vs Błękitni Orneta

Pojedynek sąsiadów z ligowej tabeli. Zatoka w ostatnim czasie prezentuje się znacznie lepiej niż na początku sezonu. Błękitni natomiast zdobywają punkty tylko grając na własnym boisku. W tym meczu na pewno nikt nie odstawi nogi. Zapowiada się bardzo zacięte spotkanie, które może zakręcić się koło remisu.

Polonia Iłowo vs Olimpia II Elbląg

Polonia miała naprawdę bardzo dobry początek tego ligowego sezonu, ale ostatnio nieco zgasła. Oczywiście nie można jej skreślać, ponieważ w każdym meczu może zaskoczyć. Młodzi piłkarze z Elbląga ostatnio przegrali swoje spotkanie i obecnie mają jeden punkt więcej od swojego niedzielnego rywala. Jest to kolejne spotkanie, w którym trudno wskazać faworyta.