Zapowiedź 11. kolejki forBET IV Ligi

W 11. kolejce forBET IV Ligi najciekawiej będzie w Iławie, gdzie dojdzie do starcia lidera rozgrywek, czyli Jezioraka Iława z wiceliderem Concordią Elbląg. W pozostałych meczach również kibice nie powinni narzekać na brak emocji.

Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN

Zatoka Braniewo vs Błękitni Pasym

Zatoka w poprzednim swoim meczu przegrała i potrzebuje bardzo punktów. Błękitni natomiast po bardzo słabym początku sezonu, teraz ewidentnie łapią właściwy rytm. Wygrali dwa mecze z rzędu i powoli zmierzają w górę ligowej tabeli. Spotkanie bez wyraźnego faworyta.

Błękitni Orneta vs Polonia Iłowo

Błękitni mają spore problemy z wygrywaniem spotkań. Wszystkie dotychczasowe punkty zdobywali jednak u siebie i to może być dla nich spory plus. Polonia natomiast punktuje całkiem dobrze, a w poprzedniej kolejce zanotowała ważną wygraną. Jeżeli iłowianie zagrają, tak jak tydzień temu, to mają spore szanse, by przywieźć punkty z Ornety.

Mrągowia Mrągowo vs Motor Lubawa

Obie drużyny nie mogą być zadowolone z ostatnich spotkań w swoim wykonaniu. Mrągowia przegrała dwa poprzednie mecze i jeżeli nie chce by czołówka jej nie odjechała, to musi znowu zacząć punktować. Motor natomiast przegrał ostatnio z rezerwami Olimpii Elbląg i też jest żądny kolejnej wygranej.

Link do meczu na TVcom

MKS Korsze vs DKS Dobre Miasto

Korszanie są na ostatnim miejscu w ligowej tabeli i na razie tego sezonu nie mogą zaliczyć udanych. Warto jednak przypomnieć, że w poprzednim meczu rozgrywanym na własnym obiekcie wygrali z Huraganem Morąg, więc u siebie na pewno są groźną drużyną. DKS natomiast powoli się rozkręca i ostatnio wygrał z Mrągowią. Powinno to by wyrównane spotkanie.

Link to YouTube

Jeziorak Iława vs Concordia Elbląg

Zdecydowanie najciekawsze spotkanie w tej kolejce. Concordia musi to spotkanie wygrać, jeżeli nie chce stracić dystansu do iławskiej drużyny. Poprzedni mecz drużyna z Elbląga przegrała i nie zaprezentowała się z dobrej strony. Jeziorak natomiast wygrywa mecz za meczem i jest w naprawdę w świetnej formie. To spotkanie może mieć bardzo duży wpływ na sytuację w tabeli.

Granica Kętrzyn vs Huragan Morąg

Kolejny ciekawy mecz. Świetnie prezentująca się w tym meczu Granica, mierzy się z Huraganem, któremu zdarzyły się już wpadki w tym sezonie. Trudno wskazać faworyta tego meczu. Kętrzynianie bardzo dobrze wyglądają zwłaszcza w meczach rozgrywanych na własnym obiekcie. Huragan natomiast jest silną drużyną, która pogubiła już sporo punktów i na więcej strat, nie może sobie pozwolić.

Polonia Lidzbark Warmiński vs Mazur Ełk

Polonia przegrała dwa poprzednie mecze i tym samym czołówka tabeli jej odjechała. Mazur natomiast wygrywa w meczach u siebie, ale na wyjazdach nie zdobył żadnego punktu. Trudno powiedzieć skąd bierze się taka dysproporcja w grze tej drużyny. Pomimo kiepskiej ostatnio dyspozycji, to Polonia będzie faworytem tego meczu.

Olimpia II Elbląg vs Pisa Primavera Barczewo

Rezerwy elbląskiej Olimpii wygrały dwa poprzednie spotkania i oddaliły się od drużyn, które walczą o utrzymanie. Pisa natomiast ostatnio gra w kratkę, ale dalej jest bardzo wysoko w ligowej tabeli. Elblążanie będą mogli skorzystać z zawodników z szerokiej kadry pierwszego i to może być ich spory atut w tym meczu.

Link do meczu na TVcom