Zapowiedź 10.kolejki forBET IV Ligi

Hitem 10. kolejki forBET IV Ligi, na pewno jest starcie Huraganu Morąg z Concordią Elbląg, czyli spadkowiczów z trzeciej ligi. W pozostałych meczach także powinno być ciekawie.

Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN

Błękitni Pasym vs Polonia Lidzbark Warmiński

Drużyna z Pasymia odniosła pierwsze zwycięstwo i nieco zbliżyła się do pozostałych drużyn. To zwycięstwo na pewno pozytywnie wpłynie na Błękitnych. W innych nastrojach jest Polonia, która w poprzedniej kolejce wysoko przegrała z Granicą Kętrzyn. Mimo wszystko faworytem meczu będzie drużyna z Lidzbarka Warmińskiego, chociaż na pewno nie będzie to dla niej łatwy mecz.

Mazur Ełk vs Granica Kętrzyn

Mazur to zdecydowanie drużyna własnego boiska. Ełczanie wygrali wszystkie dotychczas rozegrane mecze na swoim obiekcie i będą chcieli tą serię podtrzymać. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ Granica bardzo pozytywnie zaskakuje w tym sezonie i zajmuje trzecie miejsce w tabeli. W tym spotkaniu nie ma faworyta i wszystko może się wydarzyć.

Link do meczu – transmisja płatna

Huragan Morąg vs Concordia Elbląg

Spotkanie dwóch spadkowiczów z trzeciej ligi. Lepiej w tym sezonie prezentuje się jednak Concordia, która jest wiceliderem rozgrywek. Morążanie natomiast przegrali ostatnio niespodziewanie z MKS-em Korsze. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, w którym o dobry poziom piłkarski możemy być spokojni.

Jeziorak Iława vs MKS Korsze

Faworytem tego meczu będzie Jeziorak. Iławska drużyna gra bardzo dobrze i jest liderem rozgrywek. MKS w poprzedniej kolejce rozegrał świetny mecz i pokonał Huragan Morąg. Korszanie jednak znacznie lepiej prezentują się na własnym obiekcie, więc w Iławie u punkty będą mieli bardzo trudno.

Motor Lubawa vs Olimpia II Elbląg

Motor nie może ustabilizować swojej formy i dobre mecze przeplata tymi słabszymi i głównie dlatego zajmuje miejsce w środku tabeli. Rezerwy Olimpii Elbląg w poprzedniej kolejce zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, ale były nieco wzmocnione zawodnikami z pierwszej drużyny. Teraz takiego wsparcia nie będzie, więc faworytem meczu będzie Motor.

DKS Dobre Miasto vs Mrągowia Mrągowo

DKS nie może zaliczyć tego początku sezonu do udanych i jest dopiero na 13 miejscu w tabeli. Podopieczni Macieja Szostka muszą zacząć solidniej punktować, jeżeli chcą awansować wyżej w ligowej tabeli. Mrągowia natomiast gra bardzo przyzwoicie, chociaż jej strata do lidera z Iławy jest już bardzo duża. Patrząc na tabelę faworytem powinna być Mrągowia, ale może to być bardzo wyrównane spotkanie.

Pisa Primavera Barczewo vs Błękitni Orneta

Znacznie lepiej w tym sezonie prezentuje się Pisa, która jest siódma w tabeli. Drużyna z Barczewa nie wygrała jednak dwóch ostatnich spotkań i teraz będzie walczyć o to, żeby tą złą serię zatrzymać. Błękitni natomiast punkty zdobywają tylko na własnym obiekcie. Jeżeli drużyna z Ornety nie poprawi swojej gry na wyjazdach, to o zdobycz punktową w Barczewie będzie miała trudno.

Link do meczu

Polonia Iłowo vs Zatoka Braniewo

Iłowska drużyna świetnie rozpoczęła ten sezon, ale w ostatnich dwóch meczach zdobyła tylko jeden punkt. Zatoka natomiast ewidentnie poprawiła swoją dyspozycję i dzięki temu zaczęła zdobywać punkty. Powinno być to wyrównane spotkanie.