Zapowiedź 8.kolejki forBET IV Ligi

W 8. kolejce forBET IV Ligi dojdzie do kilku ciekawych starć zarówno na górze, jak i na dole tabeli. Emocji na pewno nie zabraknie!

Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN

Jeziorak Iława vs Olimpia II Elbląg

Jeziorak bardzo dobrze prezentuje się w tym sezonie i zajmuje wysokie, drugie miejsce w ligowej tabeli. Drużyna z Iławy przegrała tylko jeden mecz i będzie chciała utrzymać tak dobrą serię. Olimpia natomiast gra bardzo w kratkę, a ostatnie dwa mecze przegrała. Faworytem tego meczu jest Jeziorak.

Motor Lubawa vs Zatoka Braniewo

Motor po ostatnich lepszych meczach, ostatnio przegrał z Polonią Iłowo. Zatoka natomiast w ostatniej kolejce się przełamała i wygrała pierwszy mecz w tym sezonie. To może podbudować braniewską drużynę i pobudzić ją do jeszcze lepszej gry. Spotkanie to powinno być wyrównane i trudno jest wskazać faworyta.

Błękitni Pasym vs Granica Kętrzyn

Błękitni zajmują ostatnie miejsce w lidze i nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa. Granica natomiast pomimo przegranej w poprzedniej kolejce i tak może być zadowolona ze swojej gry i zajmowanego miejsca. Teoretycznie zdecydowanie więcej szans na wygraną ma Granica, ale nie można skreślać gospodarzy, bo na swoim obiekcie są w stanie sprawić niejedną niespodziankę.

Huragan Morąg vs Mrągowia Mrągowo

Huragan jest niepokonany w tym sezonie i w wielu meczach pokazał się z bardzo dobrej strony. Morążanie są na podium ligowych rozgrywek i będą chcieli to miejsce utrzymać. Mrągowia natomiast po słabszym początku sezonu, teraz gra już lepiej i przesuwa się w górę tabeli. Zapowiada się ciekawy mecz, w którym powinniśmy być świadkami futbolu na wysokim poziomie.

Mazur Ełk vs MKS Korsze

Jest to pojedynek drużyn, które zdecydowanie lepiej radzą sobie na własnych obiektach, niż na wyjazdach. To będzie główny atut ełckiego klubu w tym meczu. Korszanie są w kiepskiej dyspozycji i nie wygrali pięciu ostatnich spotkań. Teraz o punkty będzie również bardzo trudno.

Pisa Primavera Barczewo vs Polonia Iłowo

Mecz, w którym zmierzą się ze sobą drużyny, które pozytywnie zaskakują. Pisa jest na wysokim piątym miejscu, a Polonia plasuje się o cztery oczka niżej. Obie drużyny grają bardzo dobrze w piłkę i to przekłada się na zdobycz punktową. Na pewno większym doświadczeniem dysponuje drużyna z Barczewa i to może przechylić szalę zwycięstwa na jej stronę.

Polonia Lidzbark Warmiński vs Concordia Elbląg

Kolejne bardzo ciekawe starcie w tej kolejce. Notująca ewidentną zwyżkę formy Polonia podejmuje lidera tabeli, czyli Concordię Elbląg. Oczywiście faworytem tego starcia będą elblążanie, którzy zmierzają po wygraną w całych rozgrywkach, ale Polonia gra coraz lepiej i na pewno nie będzie łatwym rywalem.

DKS Dobre Miasto vs Błękitni Orneta

Bardzo ważne spotkanie dla układu dolnych rejonów tabeli. DKS, który miał duże aspiracje przed rozpoczęciem sezonu, na razie gra bardzo słabo i zgromadził tylko dwa punkty na koncie. Błękitni natomiast wywalczyli sześć punktów i na razie są na bezpiecznej pozycji. To może być mecz na przełamanie dla dobromiejskiej drużyny.