Skarb Kibica forBET IV Ligi – Jesień 2021/22

Najnowsze wydanie Skarbu Kibica forBET IV Ligi – Jesień 2021/22 zdobędziesz w swoim klubie!

Kolejny raz zdecydowaliśmy się przygotować Skarb Kibica w formule limitowanej edycji egzemplarzy, wydrukowanych na papierze wysokiej jakości.

Podczas objazdu po klubach forBET IV Ligi (o którym możesz przeczytać TUTAJ), każdy klub otrzyma od nas pakiet egzemplarzy, które będzie mógł rozdysponować wśród swoich kibiców! Kiedy i w jaki sposób? O tym nasi czwartoligowcy na pewno poinformują Was niebawem na swoich mediach społecznościowych 😉

Jeśli nie masz możliwości otrzymania najnowszego wydania w jednym z klubów forBET IV Ligi – nie martw się! Mamy paczkę Skarbów Kibica, którą chętnie rozdysponujemy – oczywiście do wyczerpania zapasów 😉
Napisz do nas na rafal.herman@wmzpn.pl i daj znać dlaczego właśnie do Ciebie ma trafić ten “SKARB”?

A co znajdziemy w środku?
Na 52 stronach: dane klubów, kadry zespołów, przewidywane 11-ki, top transfery, terminarz, wywiady z trenerami, wywiady z samorządowcami, statystyki poprzedniego sezonu, ciekawostki, klubowe stadiony, sędziów IV Ligi oraz kursy przygotowane przez sponsora tytularnego najwyższej klasy rozgrywkowej na Warmii i Mazurach – forBET Zakłady Bukmacherskie.
Dodatkowo w tym wydaniu przeczytacie o “Naszych III-ligowcach”, którym poświęciliśmy więcej miejsca niż zwykle 😉

Nowe wydanie powstawało przez ostatnie tygodnie we współpracy z klubami forBET IV Ligi, dzięki czemu przedstawia aktualną sytuację w każdym z nich przed startem rundy jesiennej sezonu 2021/22 (na dzień 26 lipca 2021).

E-wydanie “Skarbu Kibica foBET IV Ligi” będzie dostępne na naszej stronie od 5 sierpnia 2021 r.