Zapowiedź 34. kolejki forBET IV Ligi

Przed nami ostatnia kolejka rozgrywek forBET IV Ligi. Na dole trwa jeszcze walka o utrzymanie i uniknięcie baraży. Na górze tabeli zespoły rywalizują m.in. o trzecie i piąte miejsce.

Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 

Olimpia zapewniła już sobie utrzymanie w forBET IV Lidze, ale na pewno nie odpuści tego meczu. Młodzi piłkarze z Elbląga złapali dobry rytm i pną się w górę ligowej tabeli. Sytuacja ich rywala, czyli Błękitnych Orneta jest znacznie trudniejsza. Jeżeli drużyna z Ornety wygra to spotkanie, to i tak musi patrzeć na to, jak radzi sobie GKS Wikielec. Jeżeli GKS utrzyma się w trzeciej lidze, a Błękitni utrzymają 13 miejsce w lidze, to wtedy zagrają w barażu.

Ważny mecz zarówno dla jednej, jak i drugiej drużyny. Pisa musi koniecznie zapunktować, jeżeli chce uniknąć gry w barażu o utrzymanie. Polonia natomiast walczy o trzecie miejsce i jeżeli chce je sobie zapewnić, to musi ten mecz wygrać. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie, w którym na pewno każda z drużyn będzie dążyć do wygranej.

Jest to mecz derbowy, w którym może wydarzyć się wszystko. Korszanie nie muszą martwić się już o ligowy byt, ale akurat w tym meczu na pewno będą chcieli zdobyć trzy punkty. Granica natomiast bardzo dobrze prezentuje się w rundzie wiosennej i walczy o piąte miejsce w ligowej tabeli. W tym spotkaniu na pewno nie zabraknie zaangażowania i determinacji, ale faworyta wskazać jest bardzo trudno.

Olimpia myślami jest już pewnie w Ostródzie na finałowym meczu Wojewódzkiego Pucharu Polski. No ale będzie zapewne chciała godnie pożegnać się z czwartoligowymi rozgrywkami. Motor natomiast musi wygrać ten mecz, jeżeli chce mieć jeszcze szanse na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Faworytem meczu na pewno będą lubawianie, ale ewentualna wygrana, wcale nie musi im przyjść łatwo.

Ciekawy mecz bez wyraźnego faworyta. Wyżej w tabeli jest drużyna z Iławy, ale w tej rundzie Mazur prezentuje się na tyle dobrze, że iławianie na pewno nie będą mieć łatwo. Obie drużyny mogą jeszcze poprawić swoją pozycję w tabeli, więc zapowiada się ofensywny mecz ze sporą liczbą strzelonych goli.

Pasymianie w dalszym ciągu są zagrożeni grą w barażach o utrzymanie, więc każdy punkt jest dla nich na wagę złota. W tym meczu jednak o punkty nie będzie łatwo, ponieważ przyjeżdża do nich drużyna, która w tym sezonie forBET IV Ligi prezentuje się najlepiej. Mamry nawet po zapewnieniu sobie awansu, dalej wygrywają swoje spotkania i na pewno będą chciały z przytupem zakończyć sezon.

Pojedynek drużyn, które w zasadzie nie walczą już o nic. Warmia żegna się z czwartą ligą, a Mrągowia ma zapewnione już drugie miejsce w ligowej tabeli. Patrząc jednak na ostatnie występy obu zespołów, to trzeba powiedzieć wprost, że zdecydowanym faworytem tego meczu będzie drużyna z Mrągowa.

Rywalizacja drużyn, które spadają do klasy okręgowej. Drużyna z Rybna w ostatnim czasie traci bardzo dużo bramek i przestała kompletnie punktować. Stomil natomiast w końcówce sezonu zaczął grać nieco lepiej i zdobył cztery punkty w dwóch poprzednich meczach. To sprawia, że minimalnym faworytem tego meczu są jednak olsztynianie.

Niezwykle istotne spotkanie dla obu drużyn. Zatoka musi zapunktować, żeby zapewnić sobie utrzymanie w forBET IV Lidze. Tęcza natomiast jeżeli myśli jeszcze o grze w barażach, to koniecznie musi zdobyć trzy punkty w tym meczu. Obie drużyny w ostatnim czasie prezentują się bardzo słabo, więc trudno przewidzieć wynik tego spotkania.