Zapowiedź 33. kolejki forBET IV Ligi

Czas już na kluczowe rozstrzygnięcia. Do końca sezonu pozostały tylko dwa mecze, więc rywalizacja zapowiada się niezwykle emocjonująco.

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

Niezwykle ciekawe spotkanie. Motor walczy o to, żeby zakończyć te rozgrywki na podium. Obecnie ma jeden punkt starty do Polonii Lidzbark Warmiński, więc nie może sobie pozwolić na stratę punktów. Jeziorak jednak łatwo nie odpuści. Wiosną iławianie prezentują się lepiej niż w rundzie jesiennej, więc nie będą bez szans w tym starciu.

Jeżeli drużyna z Giżycka podejdzie do tego meczu w pełni skoncentrowana i w optymalnym składzie, to spokojnie powinna ten mecz wygrać. Przypomnijmy jednak, że Mamry mają już zapewniony awans do trzeciej ligi, więc nie wiadomo z jakim nastawianiem podejdą do tego meczu. Warmia natomiast przegrała sześć meczy z rzędu i jej sytuacja w tabeli jest bardzo trudna.

Lepiej w ostatnim czasie prezentuje się Mazur, który jest objawieniem rundy wiosennej. Ełczanie obecnie znajdują się na bezpiecznym, ale muszą jeszcze zdobyć jakieś punkty, żeby spokojnie utrzymać się w forBET IV Lidze. Błękitni natomiast są obecnie zagrożeni grą w barażach, więc również dla nich będzie to bardzo ważny mecz.

Spotkanie, które urasta do miana najważniejszego w sezonie dla obu drużyn. Obie w ostatnim czasie grają słabo i nie zdobywają zbyt dużo punktów. W lepszej sytuacji jest Pisa, który przy ewentualnym zwycięstwie może awansować w górę ligowej tabeli. Błękitni natomiast muszą bronić się przed tym, żeby Tęcza Biskupiec ich nie wyprzedziła i liczyć na to, że GKS Wikielec lub Concordia Elbląg utrzymają się w trzeciej lidze.

Jeszcze kilka kolejek temu, powiedzielibyśmy, że zdecydowanym faworytem tego meczu będzie Zatoka. Teraz jednak nie jest to już takie pewnie. Drużyna z Braniewa przestała punktować w ostatnich spotkaniach i znalazła się blisko strefy, która może grozić grą w barażach. Olsztynianie natomiast w poprzedniej kolejce niespodziewanie wygrali z Tęczą Biskupiec i będą chcieli podtrzymać dobrą serię.

Mrągowia zapewniła już sobie wicemistrzostwo, ale na pewno będzie chciała dobrze zakończyć, ten udany dla niej sezon. Drużyna z Rybna natomiast musi wygrać ten mecz, jeżeli chce jeszcze powalczyć o uniknięcie spadku. Faworytem będzie jednak Mrągowia i każdy inny wynik niż jej wygrania, będzie sporą niespodzianką.

Faworytem meczu będzie Granica, która pomimo porażki w poprzedniej kolejce, dalej pozostaje w walce o piąte miejsce w tabeli. Olimpia natomiast pomimo ostatniego miejsca, w kilku ostatnich meczach pokazała się z naprawdę dobrej strony. Może to być ciekawy mecz, w którym obejrzymy kilka bramek.

Zapowiada się wyrównany mecz, z małym wskazaniem na Polonię. Prezentuje się ona naprawdę dobrze w rundzie wiosennej i traci mało punktów. MKS natomiast jest już raczej pewny utrzymania, ale na pewno nie odpuści tego spotkania. Może to być mecz na dobrym piłkarskim poziomie.

Elblążanie po słabym początku rundy wiosennej, teraz złapali już odpowiedni rytm i zdobywają sporo punktów. Tęcza natomiast rozczarowuje. Po wielu wzmocnieniach wydawało się, że uda jej się utrzymać w forBET IV Lidze, ale teraz może być to trudne zadanie. Dla Tęczy jest to praktycznie mecz o wszystko, więc zobaczymy jak biskupiecka drużyna poradzi sobie z tą presją.