#WidzimySięNaMeczu/ KS Wojciechy vs Leśnik Nowe Ramuki

Koniec długiego czerwcowego weekendu. Po meczu KS Wojciechy z Leśnikiem Nowe Ramuki wiemy, że : 1sze Leśnik już praktycznie zapewnił sobie awans, 2gie KS Wojciechy dopiero w przyszłym sezonie na swoim kochanym obiekcie będą walczyć o awans do ligi okręgowej.

Ten mecz na szczycie ligowej tabeli był bardzo istotny dla obu klubów. Zawodnicy z Wojciech – musieli wygrać, aby nie stracić szansy na baraże, zawodnicy Leśnika, mogli w bardzo istotny sposób przybliżyć się do awansu z bezpośredniego miejsca w Klasie A. I już w pierwszych minutach po świetnej, zespołowej akcji tzw. Leśne Dziady wyszli na prowadzenie, druga bramka to rzut karny, trzeci gol w pierwszej połowie sprawił, że druga część spotkania wyglądała tak jak wyglądała. Czyli, Wojciechy musiały się rzucić do ataku aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, co było wodą na młyn dla gości, niczym wytrawny bokser czekali na ciosy, które niestety nie dochodziły do celu – patrz bramki. A sami umiejętnie starali się kontratakować. I wydarzyło się coś co sprawiło, że mecz zmienił swój charakter czyli czerwona karta dla (nominalnie) gospodarzy, od tej chwili zeszło ciśnienie z zawodników KS Wojciechy i zawodnicy gospodarzy zaczęli grać o niebo lepiej, stwarzając kilka naprawdę kilka zagrożeń bramki gości. Jednak nie przypadkowo Leśnik jest liderem, stracił tylko jedną bramkę, nie pozwalając sobie na utratę przewagi bramkowej. To był naprawdę świetny mecz w wykonaniu lidera, a w wykonaniu KS Wojciechy szczególnie super gra była po stracie 1 zawodnika z pola. Może taką taktykę przyjąć na przyszłość 😊 Szkoda, że tak niewielu kibiców oglądało to super widowisko, z rozmów z przedstawicielami gospodarzy wynika, że podczas spotkań w Wojciechach tychże kibiców jest o wiele więcej. Jeszcze raz chwała dla zwycięzców i brawa dla pokonanych, więc ej takich spotkań. Więcej kibiców na stadionach, emocji było w sam raz. Dziękuję, że jesteście, przecież widzimysięnameczu.

Wszystkie zdjęcia z meczu, te złe i te gorsze w linku, zapraszam do zajrzenia, można korzystać ze zdjęć do oporu, wszystkie są do bezpłatnego wykorzystania. https://photos.app.goo.gl/d2zFcCQLXTJSpqK18