Zapowiedź 31. kolejki forBET IV Ligi

Przed nami 31. kolejka forBET IV ligi. Dla niektórych drużyn, to już ostatni moment, żeby poprawić swoją pozycję i zapewnić sobie spokój przed najbliższymi meczami.

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

Spotkanie pomiędzy młodzieżą z Olsztyna, a młodzieżą z Elbląga. W zdecydowanie lepszej sytuacji znajduje się drużyna z Elbląga, ale jeszcze nie może być pewna utrzymania. Stomil natomiast znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli i w ostatnich meczach nie zdobywa żadnych punktów. Faworytem więc będzie Olimpia.

Mamry zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli i będą faworytem tego meczu. Zatoka ostatnio wpadła w mały kryzys i przegrała cztery mecze z rzędu. Braniewska drużyna musi się oglądać w dół ligowej tabeli, ponieważ niebezpiecznie zbliżyła się do miejsc zagrożonych barażami o pozostanie w lidze. Każdy inny wynik niż wygrana Mamr, będzie można uznać za niespodziankę.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na kanale YouTube Mamr Giżycko

Świetnie prezentujący się w tym sezonie Mazur, mierzy się z Delfinem Rybno, którego sytuacja jest bardzo trudna. Ełczanie już znacznie oddalili się od goniących drużyn, ale dalej nie mogą być pewni utrzymania. Dla drużyny z Rybna, każdy mecz jest meczem o wszystko. Jeżeli chcą włączyć się jeszcze do walki o utrzymanie, to w następnych meczach muszą zdobywać punkty.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Motor walczy o trzecie miejsce w ligowej tabeli i jest coraz bliżej, żeby na tą pozycję się dostać. Lubawska drużyna zaczęła ostatnio lepiej punktować i widać, że jej forma idzie w górę. Nie można tego powiedzieć, o drużynie z Olsztyna. Warmia jest kiepskiej formie i może mieć spory problem z utrzymaniem. Faworytem meczu będzie Motor, ale Warmia na pewno będzie walczyć, aby wywieźć z Lubawy chociaż punkt.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Pojedynek drużyn, które w ostatnim czasie są w dobrej dyspozycji. Granica pnie się w górę ligowej tabeli i zamierza walczyć o piąte miejsce na zakończenie sezonu. Celem Błękitnych jest utrzymanie na czwartoligowym szczeblu i są już blisko, żeby ten cel spełnić. Atut własnego boiska może być w tym przypadku kluczowy, więc to Granicy dajemy minimalnie większe szanse.

Niezwykle ważny mecz dla drużyny z Ornety. Błękitni walczą o utrzymanie i jeżeli chcą sobie je zapewnić, to takie mecze powinni wygrywać. Olimpia jednak łatwo się nie poddaje. Pomimo ostatniego miejsca w tabeli, nikomu nie gra się łatwo z olsztynecką drużyną. W poprzedniej kolejce wygrała ona z Pisą Barczewo. Teraz znowu nie będzie faworytem, ale na pewno będzie chciała sprawić kolejną niespodziankę.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na kanale YouTube Błękitnych Orneta.

Mrągowia jeszcze pozostaje w walce o awans do trzeciej ligi. Tęcza natomiast musi szukać punktów w każdym spotkaniu, ponieważ jej sytuacja w tabeli jest bardzo trudna. Biskupiecka drużyna potraciła ostatnio sporo punktów, więc teraz potrzebuje ich jak tlenu. Faworytem jest Mrągowia, ale nie będzie to dla niej łatwe spotkanie.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Jedno z najciekawszych spotkań w tej kolejce. Polonia w poprzedniej kolejce zanotowała wpadkę i przegrała z Błękitnymi Pasym, więc teraz będzie chciała udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. Jeziorak natomiast zadomowił się na piątym miejscu i będzie chciał tą pozycję utrzymać. W tym meczu możemy się spodziewać dobrej ofensywnej piłki, a wynik bardzo trudno przewidzieć.

Będąca w sporym kryzysie Pisa podejmuje drużynę z Korsz, która dla każdego jest trudnym przeciwnikiem. Jeszcze niedawno wydawało się, że Pisa będzie pewna utrzymania, ale teraz jest już blisko drużyn, które są zagrożone grą w barażach.  Jeżeli drużyna z Barczewa przegra kolejny mecz, to jej sytuacja będzie jeszcze trudniejsza. Korszanie natomiast plasują się na siódmej pozycji i brakuje im już niewielu punktów, żeby to utrzymanie sobie zapewnić. Zapowiada się bardzo wyrównany mecz.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl