Zapowiedź 30. kolejki forBET IV Ligi

Wkraczamy w decydującą część sezonu, ponieważ do końca pozostało tylko pięć kolejek. Kto awansuje, a kto spadnie? Tego jeszcze nie wiemy, ale ta kolejka może rozwiać nieco wątpliwości.

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

Drużyna z Rybna jest w bardzo trudnej sytuacji. Delfin przegrał wysoko dwa ostatnie mecze ligowe, więc teraz będzie szukać punktów w starciu z Motorem. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ lubawianie nie przegrali czterech ostatnich spotkań i utrzymują się w czołówce ligowej tabeli. Jako faworyta tego meczu trzeba wskazać lubawską drużynę.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Warmia znalazła się w dołku i przegrała trzy ostatnie mecze. Olsztynianie mają problem z grą w defensywie. W ostatnich trzech spotkaniach stracili 17 bramek. W zupełnie innych nastrojach są kętrzynianie. Prezentują się oni dobrze, w ostatnim czasie i pną się w górę ligowej tabeli. Faworytem tego meczu będzie Granica, ale jeżeli olsztyńska drużyna poprawi grę w defensywie, to może być trudnym rywalem.

Spotkanie to zapowiada się ciekawie. Jeziorak w poprzednim meczu wysoko pokonał Pisę i będzie chciał utrzymać dobrą formę. Błękitni natomiast pozostają w walce o utrzymanie, więc w każdym meczu muszą walczyć o trzy punkty. Teoretycznie Jeziorak, grający na własnym obiekcie powinien takie spotkanie wygrać, ale w forBET IV Lidze często zdarzają się niespodzianki, więc i teraz nie możemy jej wykluczyć.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Pojedynek drużyn, które zanotowały remisy w poprzedniej serii spotkań. Zatoka walczy o piąte miejsce w ligowej tabeli, a grupa pościgowa jest bardzo blisko. Mazur natomiast pomimo świetnych wyników w rundzie wiosennej, dalej nie zapewnił sobie utrzymania. Ełczanie przy ewentualnym zwycięstwie mogą awansować wyżej i na pewno będą do tego dążyć.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Gdyby nie słabszy początek rundy wiosennej, to Polonia byłaby już teraz blisko pozycji lidera. Podopieczni Czesława Żukowskiego wygrywają mecz za meczem i bardzo trudno będzie ich powstrzymać. Postara się to zrobić drużyna Błękitnych Pasym, która radzi sobie bardzo przyzwoicie w wiosennych meczach. Przed pasymianami jednak bardzo trudne zadanie, ale oczywiście jest ono do wykonania.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Patrząc na tabelę, to jest to spotkanie lidera z czternastą drużyną. Wiemy jednak, że Tęcza jest zupełnie innym zespołem niż w rundzie jesiennej i trudno jest ją pokonać. Mamry natomiast utrzymują bezpieczną przewagę nad resztą stawki, więc mogą nieco spokojniej podejść do tego meczu. Zapowiada się wyrównany mecz, na dobrym poziomie piłkarskim.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na YouTube Mamr Giżycko

Jest takie powiedzenie, że dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Pasuje ono do jednej, jak i drugiej drużyny, tylko w zupełnie innym kontekście. Stomil jest już bardzo blisko spadku i nic nie wskazuje na to, by jego sytuacja miała się poprawić. Mrągowia natomiast ma siedem punktów straty do lidera, więc będzie jej trudno włączyć się jeszcze w walkę o awans. Nie zmienia to jednak faktu, że zdecydowanym faworytem tego meczu jest drużyna z Mrągowa.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Olimpia Olsztynek zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i przegrała dwa ostatnie ligowe mecze. Olsztynecka drużyna te następne mecze ligowe może poświęcić jako przygotowanie do finałowego meczu o Wojewódzki Puchar Polski, co oczywiście nie oznacza, że odpuści ona swoim rywalom. Pisa natomiast przegrała wysoko dwa poprzednie mecze, więc będzie chciała odbudować się w spotkaniu w Olimpią.

Młodzież z Elbląga w rundzie wiosennej spisuje się słabo i musi zdobyć jeszcze kilka punktów, żeby spokojnie utrzymać się w forBET IV Lidze. Korszanie natomiast zajmują bezpieczną pozycję i raczej spadek im już nie grozi. Może to być bardzo wyrównane spotkanie, a wynik zakręci się koło remisu.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl