#WidzimySięNaMeczu/ PFT Drewneks Sampława vs MLKS Olimpia Kisielice

Ach co to był za mecz.
Niby B klasa, niby mecz o pietruszkę. A emocje niczym w najlepszych europejskich ligach. Niby pogoda przez połowę meczu beznadziejna, a oba zespoły grały jakby chciały pomykać pomiędzy kroplami deszczu. Niby Sampława, ale żółte łany kwitnącego rzepaku sprawiały, że czuć było wielką piłkę.

Od pierwszego gwizdka sędziego oba zespoły rzuciły się z determinacja na swoich przeciwników. I zespołem, który pierwszy wyprowadził cel y cios, niczym doświadczony bokser był zespół gospodarzy. 1:0 na początku meczu, 1:0 po pierwszej połowie. Druga część meczu to obustronne ataki obu zespołów. Jako, że goście aby zdobyć chociaż jeden cenny punkt musieli się odkryć to poskutkowało strata drugiej bramki, ostatni gol był już pokłosiem tego, że gospodarze byli na fali a goście niestety pogodzili się z porażką. Mecz był wyśmienitym widowiskiem, piłka wędrowała z jednej połowy na drugą. I tylko to, że zawodnicy z Kisielic mieli w sobotę rozregulowane celowniki sprawiło to, iż podróż Olimpii do domu odbyła się prawdopodobnie w smutnej atmosferze. Inaczej wśród gospodarzy, których śpiew i radość po zwycięstwie roznosiła się długo po (doskonale przygotowanej) murawie.

Oj bójcie się A klasowe zespoły kiedy Sampława zagości w waszej lidze. Z taką grą, z taką determinacją, z takimi zawodnikami, wróżę im niedługo awans. Trochę o obiekcie. Jeżeli przyjedziecie na mecz w Sampławie to zaparkujcie przy kościele, krótki spacer i możecie z góry oglądać wojowników. Świetne miejsce. Stadion, który z każdym dniem nabiera klasy. Dzień wcześniej montowane były ławki rezerwowych. Już niedługo będzie to wspaniały obiekt. Bardzo duża miłe przyjęcie obu zespołom. Dziękuję za super rozmowę po zakończeniu spotkania z trenerem miejscowych. Świetnie znowu było spotkać ( super gościa) jakim jest trener Olimpii Kisielice. Ja naprawdę się w końcu do Was wybiorę. Dziękuję wszystkim zawodnikom (obu drużyn) za stworzenie świetnej atmosfery. Jesteście wielcy. Brawo dla zwycięzców chwała pokonanym