Zapowiedź 29. kolejki forBET IV Ligi

W 29. kolejce forBET IV Ligi nie zabraknie emocji. W kilku spotkaniach trudno wskazać faworyta.

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

Faworytem tego meczu będzie Polonia, która w ostatnim czasie prezentuje się bardzo dobrze. Podopieczni trenera Czesława Żukowskiego dzięki dobrym wynikom zbliżyli się do Mrągowii Mrągowo. Warmia natomiast walczy o utrzymanie w forBET IV Lidze. Ostatnie dwa mecze olsztynianie przegrali, a teraz o jakiekolwiek punkty będzie bardzo trudno.

Mrągowia zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli i pozostaje jeszcze w walce o awans do trzeciej ligi. Drużyna z Mrągowa potraciła w ostatnim czasie jednak trochę punktów, ale w starciu z Olimpią będzie faworytem. Elblążanie po tragicznym początku rundy wiosennej, w poprzedniej kolejce w końcu wygrali mecz. Teraz będą chcieli również wywalczyć jakieś punkty, ale nie będzie to łatwe zadanie.

Lider rozgrywek podejmuje przedostatnią w tabeli drużynę rezerw Stomilu Olsztyn. Każdy inny wynik niż wygrana Mamr będzie sporą niespodzianką. Drużyna z Giżycka pewnie zmierza po awans, a u siebie praktycznie nie traci żadnych punktów. Stomil natomiast gra bardzo słabo i jest już blisko degradacji do klasy okręgowej. Nic nie wskazuje na to, by akurat w tym meczu olsztynianie przełamali złą passę.

Mierzą się ze sobą dwie świetnie prezentujące się w rundzie wiosennej drużyny. Mazur bardzo pozytywnie zaskakuje i jest zupełnie inną drużyną niż w rundzie jesiennej. Tęcza natomiast po sporych wzmocnieniach, zdobyła już bardzo dużo punktów we wiosennych meczach i zbliżyła się do tego, żeby wyjść ze strefy spadkowej. W tym meczu trudno jest wskazać faworyta, a samo spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie.

Spotkanie sąsiadów z ligowej tabeli. Przewaga Motoru nad Zatoką wynosi jednak aż 9 punktów. Lubawianie pozostają jeszcze w walce o pierwszą trójkę. Zatoka natomiast ma bardzo małą przewagę nad resztą stawki, więc jedna porażka może sprawić, że drużyna z Braniewa znacznie spadnie w ligowej tabeli. W lepszej formie obecnie jest Motor, ale łatwo o punkty w tym meczu mieć nie będzie.

Obie drużyny wygrały swoje poprzednie spotkania, więc w dobrych humorach przystąpią do tego meczu. Najbardziej zaskoczyła drużyna z Pasymia, która bardzo wysoko pokonała Pisę Barczewo. Natomiast ekipa z Ornety, po bardzo słabym początku rundy wiosennej, wygrała z Warmią Olsztyn i dzięki temu poprawiła swoją sytuację. Remis w tym spotkaniu nie będzie żadnym zaskoczeniem.

Bardzo ciekawe spotkanie. Pisa będzie chciała udowodnić, że ostatnia wysoka porażka, była tylko wypadkiem przy pracy. Iławianie natomiast grają bardzo nierówno. Gdy wydawało się, że złapali już odpowiedni rytm, to stracili punkty z Olimpią Olsztynek i MKS-em Korsze. Trudno więc przewidzieć, w jakiej formie obie drużyny przystąpią do tego meczu. W tym meczu możemy się spodziewać sporej liczby strzelonych goli.

Granica to bardzo nieobliczana drużyna. W ostatnim czasie jednak prezentuje się dobrze i oddaliła się od grupy walczącej o utrzymanie. Delfin natomiast musi szukać punktów już w każdym meczu, jeżeli myśli jeszcze o pozostaniu w forBET IV Lidze. W tym spotkaniu więcej atutów piłkarskich ma Granica, ale drużyna z Rybna „tanio skóry nie sprzeda”.

Patrząc po pozycji w tabeli, to faworytem jest drużyna z Korsz. Wiemy jednak, że Olimpia sprawia problemy wielu zespołom. W tygodniu awansowała do finału Wojewódzkiego Pucharu Polski, eliminując trzecioligowy GKS Wikielec. W lidze Olimpia na utrzymanie już praktycznie nie ma żadnych szans, ale w każdym meczu piłkarze z Olsztynka dają z siebie 100% i łatwo się z nimi nie wygrywa. Jeżeli MKS wygra ten mecz, to będzie już bardzo blisko zapewnienia sobie utrzymania.