Zapowiedź 28. kolejki forBET IV Ligi

W 28. kolejce forBET IV Ligi dojdzie do starcia, które będzie miało wielki wpływ na walkę o awans do trzeciej ligi. Nie zabraknie również ciekawych pojedynków na dole ligowej tabeli. Zapowiada się niezwykle interesująca kolejka!

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

Spotkanie, które może mieć bardzo duże znaczenie w walce o utrzymanie w forBET IV Lidze. Warmia w ostatniej kolejce bardzo wysoko przegrała z Pisą Barczewo, natomiast drużyna z Ornety w całej rundzie wiosennej spisuje się bardzo słabo i ma duży problem z wygrywaniem spotkań. Spotkanie bez wyraźnego faworyta, ale na pewno każda drużyna będzie dążyć do zdobycia trzech punktów.

Zapowiada się ciekawy mecz. Zatoka dobrze prezentuje się w tym sezonie i walczy o to, by utrzymać piąte miejsce w ligowej tabeli. Granica natomiast gra bardzo nierówno i te lepsze mecze przelata tymi słabszymi. Braniewska drużyna świetne gra jednak na własnym boisku i to może być jej spory atut w tym spotkaniu.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Drużyna z Rybna po słabszym okresie, ostatnio zaprezentowała się już znacznie lepiej i wygrała ważny mecz z Błękitnymi Orneta. W tym meczu o kolejne punkty będzie jednak znacznie trudniej, ponieważ Polonia wróciła do wysokiej dyspozycji. Podopieczni Czesława Żukowskiego wygrali trzy ostatnie ligowe spotkania i będą celować w kolejne. Faworytem meczu będzie Polonia, ale łatwo w tym meczu na pewno nie będzie miała.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Błękitni potrzebują jeszcze kilku punktów, żeby zapewnić sobie utrzymanie. Na własnym boisku pasymianie prezentują się bardzo dobrze, więc i teraz będą chcieli wywalczyć korzystny rezultat. Pisa natomiast złapała świetny rytm i regularnie zdobywa punkty. Barczewianie obecnie są jedną z lepiej grających drużyn w forBET IV Lidze więc to ich należy wskazać, jako minimalnego faworyta tego meczu.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Lubawianie wygrali dwa ostatnie spotkania i tym samym pozostali w grze o wysokie miejsca w forBET IV Lidze. Mają już za sobą słabszy okres i teraz ewidentnie odżyli i znacznie lepiej prezentują się na boisku. Dla Tęczy natomiast każdy mecz jest teraz niezwykle ważny, ponieważ walczy ona o utrzymanie na czwartoligowym froncie. Trudno przewidzieć, jak to spotkanie się potoczy, ale na pewno będzie ono stało na dobrym poziomie piłkarskim.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Zdecydowanie najciekawsze spotkanie tej kolejki. Mrągowia jeżeli chce jeszcze włączyć się do walki o awans do trzeciej ligi, to musi ten mecz wygrać. Ostatnio mrągowianie przerwali gorszą serię i wygrali z Granicą Kętrzyn. Mamry natomiast grają bardzo dobrze, zdobywają sporo punktów i strzelają bardzo dużo bramek. W tym sezonie strzelili już 101 goli, więc widzimy, że formacja ofensywna giżyckiej drużyny jest naprawdę bardzo silna. Atutem Mrągowii na pewno będzie własne boisko, ale czy to wystarczy do pokonania lidera? Trudno powiedzieć, ale pewne jest, że czeka nas niezwykle interesujące spotkanie.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Jakbyśmy patrzyli tylko na tabelę i nie przeglądali ostatnich wyników obu zespołów, to jako faworyta należałoby wskazać elblążan. W ostatnim czasie jednak lepiej prezentuje się zespół z Olsztynka. Wygrał on z Huraganem Morąg w Wojewódzkim Pucharze Polski, a także pokonał w lidze Jezioraka Iława. Elblążanie natomiast nie potrafią obecnie wygrać żadnego meczu i niebezpiecznie zbliżają się do strefy, która grozi spadkiem. Zapowiada się więc wyrównane spotkanie, w którym każdy wynik jest możliwy.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Pojedynek sąsiadów z ligowej tabeli. Rozpędzony Jeziorak w poprzedniej kolejce, potknął się w starciu z Olimpią Olsztynek i teraz będzie chciał pokazać, że był to tylko wypadek przy pracy. Korszanie po ostatnim zwycięstwie są raczej pewni utrzymania się w forBET IV Lidze, więc mogą skupić się na nieco innych celach. Nie zmienia to jednak faktu, że może być to spotkanie, ze sporą liczbą bramek.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Spotkanie będzie rozegrane w Ełku. Faworytem meczu będzie Mazur, który w rundzie wiosennej gra bardzo dobrze. Ełczanie muszą jednak zdobyć jeszcze kilka punktów, żeby zapewnić sobie spokojne utrzymanie na czwartoligowym poziomie. Teraz teoretycznie będzie na to dobra okazja. Stomil regularnie oddaje punkty swoim rywalom i jest już blisko spadku do niższej ligi. To ostatni moment dla olsztyńskiej drużyny, żeby jeszcze pozostać w grze. Jeżeli młodzi piłkarze ze Stomilu przegrają ten mecz, to ich sytuacja będzie już dramatyczna.