Zapowiedź 27. kolejki forBET IV Ligi

Sezon powoli zbliża się do końca. W 27 serii spotkań, odbędzie się kilka meczów, które mogą mieć spore znaczenie w kontekście walki o utrzymanie w forBET IV Lidze.

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

Mecz sąsiadów z ligowej tabeli.  Korszanie na pewno będą chcieli odbudować się po ostatniej porażce z Warmią Olsztyn. Jest to niezwykle ważny mecz, ponieważ drużyna, która wygra zapewni sobie spokój i będzie już bardzo blisko utrzymania. Atut własnego boiska, może być tu decydujący, więc to MKS ma większe szanse na wygraną.

Mamry poprzedni swój mecz zremisowały, ale i tak powiększyły przewagę nad resztą stawki. Olimpia natomiast jest w sporym kryzysie i w ostatnim czasie nie wygrywa żadnych meczów. Trudno powiedzieć, co stało się z elbląską drużyną, która w rundzie jesiennej grała znacznie lepiej. Każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy, będzie sporą niespodzianką.

Niezwykle ciekawe spotkanie. Mazur bardzo pozytywnie zaskakuje w rundzie wiosennej. Podopieczni Pawła Sobolewskiego przygotowali świetną formę podczas przerwy zimowej i na wiosnę jeszcze nie przegrali. Mrągowia natomiast wpadła w lekki kryzys i przegrała dwa ostatnie mecze. Teraz będzie chciała się przełamać, aby nie tracić już dystansu do drużyny z Giżycka.

Faworytem meczu będzie Motor, który po słabszym początku rundy wiosennej teraz prezentuje się już znacznie lepiej, a ostatnio pokonał Mrągowię. Stomil natomiast nie potrafi złapać odpowiedniego rytmu i w pięciu ostatnich meczach zanotował aż cztery porażki.

Bardzo ważne spotkanie, które może mieć spory wpływ na walkę o utrzymanie forBET IV Lidze. Błękitni grają słabo w rundzie wiosennej i obecnie są już zagrożeni spadkiem. Sytuacja Delfina jest jeszcze gorsza. Zespół z Rybna musi w takim spotkaniu wywalczyć jakieś punkty, jeżeli myśli jeszcze o pozostaniu na czwartoligowym poziomie.

Jeżeli byśmy spojrzeli na tabelę, to faworytem powinna być Pisa, jednak Warmia w ostatnim czasie prezentuje się znacznie lepiej. Olsztynianie, którzy byli wskazywani, jako główny kandydat do spadku, wyszli ze strefy spadkowej i są na fali wznoszącej. Pisa jednak łatwo nie odda punktów, ponieważ walczy jeszcze o piąte miejsce w ligowej tabeli.

Jest to spotkanie bez wyraźnego faworyta. Granica to nieobliczalny zespół, który potrafi wygrać z każdym, aby w następnym meczu stracić punkty z drużyną z dołu tabeli. Ostatnie dwa mecze kętrzynianie jednak wygrali, więc są w dobrej dyspozycji. Tęcza natomiast po kapitalnej serii zwycięstw, w ostatnim meczu została “sprowadzona na ziemię” i wysoko przegrała z Polonią. Zapowiada się więc interesujące starcie.

Polonia ewidentnie zażegnała już kryzys w jaki wpadła na początku rundy wiosennej. Zatoka natomiast prezentuje się bardzo solidnie i dalej jest wysoko w ligowej tabeli. Powinno to być wyrównane spotkanie, a wynik może zakręcić się blisko remisu.

Tutaj faworytem meczu będą goście. Jeziorak notuje serię zwycięstw i to w bardzo dobrym stylu. Olimpia natomiast jest na ostatnim miejscu w tabeli i ma już tylko minimalne szanse na utrzymanie. Olsztynecka drużyna wygrała jednak w tygodniu z Huraganem Morąg w Wojewódzkim Pucharze Polski i tym samym pokazała, że może sprawić problemy każdej drużynie.