Kadry WMZPN rocznika 2007 i 2008 rozegrały kolejne mecze mistrzowskie

W Ostródzie kadry WMZPN rocznika 2007 i 2008 mierzyły się w kolejnych meczach mistrzowskich z kadrami Podlaskiego ZPN.

Jaki pierwsi na boisko wyszli zawodnicy z rocznika 2008. Spotkanie lepiej rozpoczęli zawodnicy z Podlasia, którzy strzeli dwie bramki i prowadzili 0:2. Kadra z Warmii i Mazur w drugiej połowie ruszyła do ataków i strzeliła kontaktowego gola, którego autorem był Wojciech Klimkiewicz. Na więcej nie było ich jednak stać. Ostateczny wynik meczu to 1:2 dla gości z Podlasia.

W meczu kadr z rocznika 2007 również lepsza okazała się drużyna z Podlasia. Szybko strzeliła pierwszą bramkę, na początku drugiej połowy dołożyła drugiego gola i kontrolowała spotkanie. Kadra Podlaskiego ZPN w końcowych minutach meczu strzeliła jeszcze trzecią bramkę i ostatecznie wygrała spotkanie 0:3.

Walki na boisku nie zabrakło, ale tym razem to drużyny z Podlasia wrócą do siebie z kompletem punktów.