Zapowiedź 26. kolejki forBET IV Ligi

Czwartoligowe rozgrywki powoli wkraczają w decydującą fazę. Teraz każdy mecz, ma już coraz większe znaczenie.

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie kursy-7-1024x1022.jpg

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

Jeżeli spojrzymy na tabelę, to faworytem meczu powinna być drużyna z Korsz. Warmia jednak dobrze radzi sobie w rundzie wiosennej, więc i w tym meczu nie stoi na straconej pozycji. Teraz dla olsztyńskiej drużyny, każdy mecz jest niezwykle ważny, ponieważ walczą oni o utrzymanie. Może to być naprawdę wyrównane spotkanie, ale ze wskazaniem na MKS.

Będzie możliwość obstawiania tego meczu LIVE na https://www.iforbet.pl/

Lider rozgrywek podejmuje bardzo dobrze grającą drużynę z Ełku. Mamry pewnie zmierzają po awans do wyższej klasy rozgrywkowej, więc i w starciu z Mazurem będą chciały wywalczyć trzy punkty. Może nie być to jednak łatwe zadanie, ponieważ ełczanie na wiosnę na razie nie przegrywają i zostawiają po sobie bardzo dobre wrażenie.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na facebooku Mamr Giżycko

Obie drużyny po dobrym początku rundy wiosennej teraz są w małym dołku, więc będzie to dla nich mecz na przełamanie. W tym starciu walki i zaangażowania na pewno nie zabraknie. Trudno jednak wskazać, kto będzie lepszy w tym spotkaniu. Błękitni notują bardzo dużo remisów, więc taki rezultat w meczu nie będzie zaskoczeniem.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Sytuacja drużyny z Rybna robi się coraz trudniejsza. Delfin w trzech ostatnich meczach zdobył tylko jeden punkt i jest bardzo zagrożony spadkiem do Klasy Okręgowej. Pisa natomiast bardzo dobrze zaprezentowała się w swoim poprzednim spotkaniu i jeżeli utrzyma taką dyspozycję, to powinna z Rybna przywieźć punkty.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Drużyna z Pasymia przegrała w poprzednim swoim meczu wysoko z Jeziorakiem Iława, ale obecnie jest jeszcze na bezpiecznej pozycji. W zupełnie innym miejscu jest Olimpia. Drużyna ta ma już tylko minimalne szanse na utrzymanie, ale nie poddaje się i w poprzednie dwa spotkania zremisowała. W tym meczu minimalnym faworytem będą Błękitni, ale olsztynecka ekipa łatwo tych punktów nie odda.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Najciekawsze spotkanie tej serii spotkań. Mrągowia będzie chciała się zrehabilitować za porażkę z Granicą Kętrzyn. Kolejna strata punktów może sprawić, że drużyna z Mrągowa wypisze się z walki o awans do trzeciej ligi. Motor jednak na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem. Lubawianie posiadają mocny i wyrównany skład i są w stanie wygrać z każdym w tej lidze. Zapowiada się bardzo wyrównany mecz.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Kolejne interesujące spotkanie, w którym trudno wskazać faworyta. Polonia ostatnio przełamała złą passę i wygrała z rezerwami Stomilu Olsztyn. Podopieczni Czesława Żukowskiego dalej pozostają w grze o trzecie miejsce w ligowej tabeli. Tęcza natomiast gra wręcz rewelacyjnie i poprawia swoją sytuację. Możemy się spodziewać interesującego meczu, ze sporą liczbą strzelonych goli.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na YouTube Polonii Lidzbark Warmiński

To już jedna z ostatnich szans, dla olsztyńskiego klubu, żeby włączyć się do walki o utrzymanie w forBET IV Lidze. Granica natomiast, to nieobliczalna drużyna, która potrafi wygrać z faworytami rozgrywek, ale również i stracić punkty z zespołami, z niższych rejonów tabeli. Dla Stomilu, to spotkanie o przysłowiowe “sześć punktów”.

Olimpia prezentuje się bardzo słabo w rundzie wiosennej. Młodzi zawodnicy z Elbląga mają problem z wygraniem spotkania, a w ten weekend będzie trudno odmienić tą sytuację. Iławianie złapali odpowiedni rytm, strzelają dużo bramek i grają znacznie lepiej niż na początku wiosennych zmagań. W tym meczu faworytem będzie Jeziorak.

Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl