Rozpoczynamy cykl szkoleń “Świadomy trener” dla trenerów drużyn z kategorii “Żak”

We wtorek 13 kwietnia odbędzie się pierwsze szkolenie w ramach projektu „Świadomy trener” dla trenerów drużyn z kategorii “Żak”.

W marcu rozpoczęliśmy cykl szkoleń “Świadomy trener” dla trenerów Skrzatów. Uczestniczy w nim aż 90 trenerów!

Teraz czas na trenerów Żaków!

Szkolenia są BEZPŁATNE dla trenerów tych drużyn Żaków, które są zgłoszone do rozgrywek WMZPN na rundę wiosenną. Dla pozostałych trenerów odpłatność wynosi 99 zł za cały cykl szkoleń.

Cykl składa się z 5 zajęć, które będą odbywały się w kolejne wtorki. Jedne zajęcia to zajęcia praktyczne na boisku, pozostałe to wykłady i warsztaty przeprowadzane w formie zdalnej w aplikacji „Zoom”.

Dla uczestników, którym nie pasują wtorkowe terminy udostępnimy nagrania do odtworzenia w dowolnym momencie.

Na szkolenie można się jeszcze zapisać, wypełniając formularz -> wypełnij formularz.

Program szkoleniowy “Świadomy trener” jest wynikiem konsultacji przeprowadzonych zimą ze środowiskiem piłkarskim naszego regionu, podczas których trenerzy stwierdzili, że potrzebne są takie kierunkowe szkolenia uwzględniające specyfikę pracy z poszczególnymi kategoriami wiekowymi.

Samych trenerów nie trzeba więc zachęcać do wzięcia udziału w tym projekcie, bo doskonale rozumieją, że warto w nim uczestniczyć.

Zachęcamy natomiast Prezesów klubów, aby zadbali o udział w tych szkoleniach swoich trenerów pracujących z zawodnikami w kategorii Żak. Tym bardziej, że szkolenia dla tych trenerów są bezpłatne!

Więcej o projekcie “Świadomy trener” można przeczytać na stronie:
http://wmzpn.pl/?p=19582

KONTAKT
W przypadku pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Kształcenia i Licencjonowania Trenerów woj. Warmińsko-Mazurskiego:
Marcin Przybyliński
tel.: 697-727-033
e-mail: marcin.przybylinski@wmzpn.pl