Zapowiedź 22. kolejki forBET IV Ligi

Nie zatrzymujemy się i już w ten weekend przed nami następna kolejka w rozgrywkach forBET IV Ligi. W 22 serii spotkań dojdzie do wielu ciekawych pojedynków, a 8 z nich zobaczymy online!

 👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN  👈

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈

Formalnie gospodarzem meczu są olsztynianie, ale spotkanie odbędzie się w Korszach i to trochę zmienia spojrzenie na ten mecz. Wiadomo, że MKS bardzo dobrze czuje się na swoim obiekcie, a wiele drużyn radzi tam sobie słabo. Rezerwy Stomilu w poprzedniej kolejce wygrały mecz, więc widać formę zwyżkową u tej drużyny. Zapowiada się więc bardzo wyrównany pojedynek.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Mazur w dwóch wiosennych meczach podzielił się punktami ze swoimi rywalami, a w tej kolejce o kolejne punkty może być nieco trudniej. Polonia natomiast wygrała swoje mecze i w dalszym ciągu uczestniczy w walce o awans do trzeciej ligi. Podopieczni trenera Czesława Żukowskiego tracą sześć punktów do lidera rozgrywek. Faworytem meczu będzie Polonia, ale Mazur dla żadnej z drużyn, nie jest łatwym rywalem.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Gospodarze tego meczu znajdują się w bardzo dobrej formie po zimowej przerwie. Zatoka wygrała dwa poprzednie spotkania, a jej mecze obfitują w sporą liczbę bramek. Jeziorak natomiast zanotował mały falstart. W poprzedniej serii spotkań iławianie niespodziewanie wysoko przegrali z Tęczą Biskupiec. W drużynie z Iławy na pewno jest spora chęć, aby przełamać gorszą passę, ale Zatoka im tego zadania nie ułatwi.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Jest to bardzo ważny mecz dla układu tabeli na dole stawki. Olimpia jest na ostatnim miejscu, a Tęcza o jedno oczko wyżej. Po efektownej wygranej Tęczy nad Jeziorakiem wydawało się, że biskupiecka drużyna rozpocznie marsz w górę tabeli. Jednak już w zaległym spotkaniu przeciwko Błękitnym Pasym, Tęcza zanotowała kolejną porażkę. W tym meczu remis nie zadowoli żadnej z drużyn, więc możemy się spodziewać spotkania z dużą liczbą sytuacji podbramkowych.

Mecz, w którym bardzo trudno wskazać faworyta. Teoretycznie więcej świeżości powinna mieć drużyna z Rybna, ponieważ jej mecz w poprzedniej kolejce został przełożony. Błękitni natomiast rozegrali dwa mecze w ciągu pięciu dni. Wygrana nad Tęczą Biskupiec na pewno podbudowała drużynę prowadzoną przez Patrycjusza Malanowskiego i sprawiła, że może ona ze spokojem podchodzić do przyszłych spotkań. Takiego komfortu nie ma w Rybnie, ponieważ zespoły z dołu tabeli zaczęły lepiej punktować. Będzie to ciekawe starcie drużyn, o podobnym potencjale piłkarskim.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Widać, że Mrągowia bardzo solidnie przepracowała okres przygotowawczy, ponieważ prezentuje się bardzo dobrze w ligowych meczach. Mrągowianie nie tracą dystansu do Mamr Giżycko i w dalszym ciągu awans do trzeciej ligi jest w ich zasięgu. Pisa natomiast ostatniego meczu nie zaliczy do udanych, ponieważ bardzo wysoko przegrała z liderem forBET IV Ligi. Te wszystkie fakty sugerują, że Mrągowia powinna to spotkanie wygrać, ale Pisa w tym sezonie urywała już punkty niejednej wyżej notowanej drużynie.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Drużyna z Giżycka pewnie zmierza po wygranie forBET IV Ligi. W dwóch ostatnich meczach Mamry strzeliły aż 10 bramek i są zdecydowanie najskuteczniejszą drużyną na tym poziomie rozgrywkowym. To spotkanie będzie prawdziwym testem dla defensywy drużyny z Ornety, która nie straciła jeszcze bramki po wznowieniu rozgrywek. Jeżeli Błękitnym uda się zatrzymać rozpędzonego lidera, to będzie to spora niespodzianka.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na facebooku Mamr Giżycko

Motor początku wiosennych zmagań nie zaliczy do udanych. Drużyna z Lubawy zdobyła tylko jeden punkt i zespoły ze ścisłej czołówki odjechały jej punktowo. Lubawianie mieli ambicje, żeby włączyć się do walki awans, ale boisko trochę zweryfikowało te plany. Pojedynek z Granicą także nie będzie należał do najłatwiejszych. Kętrzynianie są nieobliczalnym zespołem, który jest w stanie zagrozić każdej drużynie w tej lidze.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

Pojedynek młodzieży z Elbląga i Olsztyna. Wiemy, że w obu tych klubach to właśnie młodzi zawodnicy stanowią o trzonie drużyny. Jak na razie zdecydowanie lepiej prezentują się zawodnicy Olimpii. Rezerwy elbląskiego klubu zajmują wysokie szóste miejsce w tabeli i nie jest to ich ostatnie słowo. Warmia natomiast musi zacząć częściej punktować, jeżeli chce utrzymać się na tym szczeblu rozgrywkowym.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl

👉 Ekstra bonusy na iforbet.pl z kodem promocyjnym WMZPN 👈