Zwolnienie z opłaty za cykl szkoleń “Świadomy trener”

Cykl szkoleń “Świadomy trener” to nowy projekt szkoleniowy WMZPN dedykowany dla trenerów prowadzących proces szkoleniowy w konkretnej kategorii wiekowej. W rundzie wiosennej odbędą się szkolenia dla trenerów drużyn skrzatów, żaków, orlików i młodzików.

Więcej o projekcie “Świadomy trener” można przeczytać na stronie:
http://wmzpn.pl/?p=19582

Tworząc projekt założyliśmy, że koszt cyklu szkoleń dla jednej kategorii wiekowej (4 zajęcia teoretyczno-warsztatowe i 1 zajęcia praktyczne) będzie wynosił 99 zł.

Chcielibyśmy jednak, aby w projekcie “Świadomy trener” wziął udział każdy trener z naszego województwa prowadzący drużynę w danej kategorii wiekowej. Dlatego postanowiliśmy, że trenerzy drużyn zgłoszonych w rundzie wiosennej do prowadzonych przez WMZPN rozgrywek skrzatów, żaków, orlików i młodzików zostaną zwolnieni z opłaty za szkolenie (Trener musi prowadzić drużynę w kategorii wiekowej, której dotyczy szkolenie). Dla nich udział w projekcie “Świadomy trener” będzie bezpłatny. Pozostałych trenerów obowiązuje opłata w pierwotnie ustalonej wysokości 99zł.

Ramowy harmonogram szkoleń:
Kategoria Skrzat – marzec 2021
Kategoria Żak – kwiecień 2021
Kategoria Orlik – maj 2021
Kategoria Młodzik – czerwiec 2021

Pierwsze zajęcia z kategorii skrzat odbędą się już we wtorek 9 marca w godz. 20:00 – 22:00. Kolejne we wtorki 16, 23 i 30 marca. Piąte zajęcia (rozumienie gry) odbędą się w międzyczasie w terminie ustalonym z uczestnikami szkolenia.

Wszystkie zajęcia będą nagrywane. Trenerzy, którzy w danym dniu nie będą mogli uczestniczyć w szkoleniu, otrzymają dostęp do nagrania.

Trenerzy spoza województwa warmińsko-mazurskiego również mogą uczestniczyć w szkoleniach. Dla nich zajęcia on-line niczym się nie będą różnić. Natomiast na zajęcia praktyczne albo przyjadą do klubu z województwa warmińsko-mazurskiego albo będą mogli obejrzeć nagranie z mikrogrupy.

Zapisy: Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić poniższy formularz.

Zapisz się na szkolenie -> wypełnij formularz

KONTAKT
W przypadku pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Kształcenia i Licencjonowania Trenerów Woj. Warmińsko-Mazurskiego:
Marcin Przybyliński
tel.: 697-727-033
e-mail: marcin.przybylinski@wmzpn.pl