Podział na ligi i grupy w rozgrywkach młodzieżowych – wiosna 2021

Zgodnie z komunikatem końcowym rozgrywek młodzieżowych za rundę jesienną (zobacz komunikat) kluby do 31 stycznia 2021 roku miały możliwość dokonania zmian w zgłoszeniach drużyn młodzieżowych we wszystkich kategoriach wiekowych. Istniała możliwość wycofania drużyn bez nakładania kar finansowych lub zgłoszenia dodatkowych zespołów.

Poniższy komunikat jest efektem zmian dokonanych przez kluby. Prezentujemy wstępny podział na ligi i grupy w rozgrywkach młodzieżowych na rundę wiosenną, w którym zostały uwzględnione zmiany przesłane do nas przez kluby do dnia 31 stycznia 2021 roku. Prosimy o sprawdzenie, czy uwzględniliśmy wszystkie zgłoszone przez Państwa zmiany. Na Państwa uwagi czekamy ostatecznie do poniedziałku 8 lutego (prosimy je zgłaszać mailowo na adres marcin.zylka@wmzpn.pl). W środę 10 lutego odbędzie się posiedzenie Zarządu WMZPN, który ostatecznie zatwierdzi wstępny podział na ligi i grupy w rozgrywkach młodzieżowych na rundę wiosenną. 

Komunikat -> pobierz

Aktualny kalendarz rundy wiosennej -> pobierz

Pobierz powyższy komunikat i sprawdź, czy wszystkie drużyny Twojego klubu są prawidłowo zgłoszone! Masz ostatecznie czas do poniedziałku 8 lutego.

Po tym terminie wycofania będą wiązały się z karami finansowymi.