31 stycznia mija termin na zmiany w zgłoszeniach drużyn młodzieżowych

Zgodnie z komunikatem końcowym rozgrywek młodzieżowych za rundę jesienną (zobacz komunikat) kluby do 31 stycznia 2021 roku mają możliwość dokonania zmian w zgłoszeniach drużyn młodzieżowych we wszystkich kategoriach wiekowych. Istnieje możliwość wycofania drużyn bez nakładania kar finansowych lub zgłoszenia dodatkowych zespołów.

Na tym etapie prezentujemy wstępny, orientacyjny podział na ligi i grupy w rozgrywkach młodzieżowych na rundę wiosenną, w którym zostały uwzględnione zmiany przesłane do nas przez kluby do dnia 29 stycznia 2021 roku. W związku z tym, po otrzymaniu zgłoszeń od pozostałych klubów poniższy podział może ulec jeszcze zmianom. Jest on jednak punktem wyjścia do dyskusji o kształcie rozgrywek młodzieżowych w rundzie wiosennej, jak również pozwoli klubom przybliżyć mniej więcej w jakich ligach i grupach będą uczestniczyć w rundzie wiosennej.

Komunikat -> pobierz

Pobierz powyższy komunikat i sprawdź, czy wszystkie drużyny Twojego klubu są prawidłowo zgłoszone! Masz czas tylko do niedzieli 31 stycznia!