Zapowiedź 12. kolejki forBET IV Ligi

Już w piątek rozpoczynamy rywalizację w 12. kolejce spotkań forBET IV Ligi. Pozostałe spotkania w ramach tej kolejki odbędą się w dniach 3-4 października.

Spotkania te znajdziecie w ofercie forBET. A konto na iforbet.pl ze specjalnym BONUSEM możecie założyć klikając w ten link 👉 https://bit.ly/2EEZdTn

Piłkarski weekend w forBET IV Lidze rozpoczniemy jedynym piątkowym spotkaniem w tej kolejce, w którym lider rozgrywek – Polonia Lidzbark Warmiński podejmie zespół prowadzony przez trenera Tomasza Aziewicza, czyli Warmię Olsztyn. Gracze z Lidzbarka Warmińskiego wychodzili zwycięsko z sześciu ostatnio rozegranych spotkań i z pewnością postarają się przedłużyć tę doskonałą serię.
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl. Dostęp do transmisji to koszt 10 zł.
Ten mecz będzie można obstawiać LIVE na stronie iforbet.pl

Iławianie o kolejne ligowe punkty powalczą z Pisą Primaverą Barczewo. Zarówno Jeziorak jak i Pisa Primavera w poprzedniej kolejce nie sięgnęły po komplet punktów. Gospodarze zremisowali z MKS-em Korsze 2:2, goście z kolei ulegli Błękitnym Pasym 2:3. Czy któryś z zespołów tym spotkaniem wróci na zwycięską ścieżkę?
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl. Dostęp do transmisji to koszt 10 zł.

Pojedynek trzeciej Zatoki Braniewo z piątym Motorem Lubawa na papierze wygląda bardzo interesująco. Braniewianie ostatnio najwyraźniej mają gorszy okres, ponieważ trzy ostatnie spotkania tej drużyny zakończyły się porażkami (z Błękitnymi Orneta, Polonią Lidzbark Warmiński i Granicą Kętrzyn). Motor natomiast zdobywał komplet punktów w dwóch ostatnich meczach (ze Stomilem II Olsztyn i Tęczą Biskupiec). Czy Zatoka wreszcie się przełamie, czy to jednak lubawianie przedłużą serię zwycięstw do trzech?
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl.

Delfin Rybno w sobotę na własnym obiekcie zagra z Granicą Kętrzyn. Jeżeli weźmiemy pod uwagę aktualną formę tych zespołów z trzech ostatnich spotkań, to jest ona diametralnie różna. Piłkarze z Rybna nie wywalczyli ani jednego punktu, zaś Granica sięgnęła po maksymalną możliwą ich ilość do zdobycia. Obie drużyny w tabeli dzielą cztery pozycje. Kto zatem okaże się lepszy?
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl.

Olsztynecka Olimpia, przedostatnia drużyna w tabeli spotka się z MKS-em Korsze, który aktualnie znajduje się na dziesiątej pozycji. Goście swoje ostatnie spotkanie ligowe wygrali w siódmej kolejce (1:0 z Zatoką Braniewo), natomiast gospodarze w ósmej serii gier (2:1 z Warmią Olsztyn). Czy tym razem którejś z drużyn uda się wreszcie sięgnąć po trzy punkty?

W tej serii spotkań dojdzie do pojedynku “imienników”: Błękitni Pasym kontra Błękitni Orneta. Piłkarze z Ornety po trzech zwycięstwach z rzędu, w ostatniej kolejce podzielili się punktami z Warmią Olsztyn. Pasymianie natomiast wygrali dwa z ostatnich trzech spotkań. Jedno w tym spotkaniu jest pewne: po punkty sięgną Błękitni 🙂

Znajdujące się na szesnastym miejscu rezerwy olsztyńskiego Stomilu w Jezioranach zmierzą się z zajmującym siódme miejsce zespołem Mamr Giżycko. Olsztynianie nie potrafią sięgnąć po zwycięstwo już od czterech spotkań, a zawodnicy trenera Przemysława Łapińskiego w ostatnim czasie zwykli zwyciężać co drugą kolejkę, a ostatnio pokonali Mrągowię Mrągowo 6:3.

Będąca na szóstej pozycji drużyna rezerw Olimpii Elbląg o punkty powalczy z wiceliderem tabeli forBET IV Ligi – Mrągowią Mrągowo. Zespół gospodarzy zgromadził zaledwie dwa “oczka” mniej od swojego niedzielnego rywala. Obie drużyny mają bardzo zbliżony bilans bramkowy (Olimpia II – 22 strzelone, 16 straconych; Mrągowia – 23 strzelone, 17 straconych).
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl.
Ten mecz będzie można obstawiać LIVE na stronie iforbet.pl

Ełcki Mazur, który w poprzedniej kolejce wreszcie przełamał swą niemoc, jeżeli chodzi o zdobywanie punktów podejmie ostatnią drużynę tabeli, a więc Tęczę Biskupiec. Za nami już niemalże 1/3 sezonu, a goście wywalczyli do tej pory zaledwie trzy oczka (jedyne zwycięstwo w 6. kolejce z MKS-em Korsze). Czy Tęczę będzie stać na sprawienie niespodzianki i wywieźć z Ełku choćby jeden “punkcik”?
Ten mecz będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl.