Zapowiedź 2. kolejki forBET IV Ligi

Jeszcze nie opadły emocje związane ze startem rozgrywek, a już w środę rozpoczniemy kolejną serię gier!

Wszystkie spotkania znajdziecie w ofercie forBET. A konto na iforbet.pl ze specjalnym BONUSEM możecie założyć klikając w ten link 👉 https://bit.ly/2EEZdTn


Oba zespoły powalczą o swój pierwszy komplet punktów w tym sezonie. Mazur zremisował swoje pierwsze spotkanie z Olimpią Olsztynek 1:1, natomiast gracze z Korsz ulegli na własnym obiekcie Motorowi Lubawa 1:3. Czy atut własnego boiska będzie decydujący w tym starciu?
Ten mecz będzie można obstawiać LIVE na stronie iforbet.plMamry Giżycko w ostatniej kolejce pokonały na wyjeździe Jeziorak 3:2. Teraz ich rywalem będzie beniaminek z Olsztynka. W Giżycku liczą na podtrzymanie zwycięskiej passy, zaś Olimpia będzie chciała powalczyć o jakąkolwiek zdobycz punktową.Mrągowia i Jeziorak z pewnością nie są zadowolone z tego, jak zaprezentowały się w inauguracyjnej kolejce. Oba zespoły nie zdobyły w ubiegłej serii gier choćby “oczka”, tak więc zarówno jedni, jak i drudzy będą bardzo zmotywowani do walki o komplet punktów. Kto okaże się lepszy?
Ten mecz również będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl. Dostęp do transmisji to koszt 10 złotych.
LINK DO TRANSMISJIPierwsi liderzy ligi w sezonie 2020/21 wybierają się na mecz do Pasymia z tamtejszymi Błękitnymi, którzy pokonali ostatnio Mrągowię 2:0. Postawa w meczu z Warmią młodego zespołu z Olsztyna mogła napawać optymizmem, podobnie zresztą jak postawa Błękitnych, więc bardzo ciężko w tym meczu jednoznacznie wskazać faworyta.
Ten mecz również będzie można obejrzeć na żywo na portalu Facebook.
Link do profilu na Facebooku -> TUTAJZarówno Warmia, jak i Tęcza nie pokazały się zbyt dobrej strony w ostatniej kolejce. Klęska Warmii 0:6 w derbowym meczu ze Stomilem II powinna zmotywować piłkarzy trenera Aziewicza do lepszej gry. Z kolei Tęcza Biskupiec, która wszystkie mecze tego sezonu rozegra na wyjeździe, musi zacząć szukać punktów.Zatoka i Delfin wygrały swoje pierwsze spotkania na swoich boiskach: zespół z Braniewa pokonał rezerwy Olimpii Elbląg 3:2, a Delfin Rybno zwyciężył w meczu z Tęczą Biskupiec 2:0. Czy któraś z drużyn przedłuży rozpoczętą serię zwycięstw?
Ten mecz również będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl. Dostęp do transmisji będzie bezpłatny.
LINK DO TRANSMISJIW ubiegłym sezonie w bezpośrednim spotkaniu tych drużyn górą byli gracze z Elbląga, którzy w Lidzbarku Warmińskim pokonali Polonię aż 4:0. Piłkarze z Lidzbarka będą chcieli zrewanżować się za tamtą porażkę i jednocześnie po raz kolejny zdobyć 3 punkty na obcym terenie.
Ten mecz również będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVcom.pl. Dostęp do transmisji będzie bezpłatny.
LINK DO TRANSMISJIZawodnicy trenera Fedoruka powalczą o punkty z Błękitnymi Orneta, którzy nieudanie rozpoczęli ten sezon, od porażki 0:3 na własnym stadionie z Polonią. Granica z kolei zremisowała na wyjeździe z Pisą Primaverą Barczewo 1:1 i będzie chciała pokusić się o zgarnięcie kompletu punktów.
Ten mecz będzie można obstawiać LIVE na stronie iforbet.plMotor Lubawa w meczu 1. kolejki pokonał na wyjeździe MKS Korsze 3:1. Pisa Primavera natomiast wywalczyła 1 punkt po remisie z Granicą. W ostatnim meczu tych zespołów minimalnie lepsi okazali się gracze trenera Malinowskiego, wygrywając w Barczewie 3:2. Jak będzie tym razem?
Ten mecz będzie można obstawiać LIVE na stronie iforbet.pl