Wsparcie klubu i służby zdrowia. Mecz Jeziorak Iława kontra KS KoronaWirus

“Pandemia COVID-19 Koronawirusa sprawia, że nasze normalne ustabilizowane życie zostało mocno zachwiane, a zdrowie zagrożone. Groźna choroba sprawia, że nie odbywają się żadne mecze, wydarzenia sportowe i kulturalne. Odbija się to również na gospodarce, która niezwykle cierpi przez obecną sytuację. Przez tą sytuację sponsorzy znaleźli się w bardzo ciężkiej sytuacji, która także odbija się na klubie. W najbliższym czasie iławianie rozegrają mecz, a dochód z biletów wesprze klub i służbę zdrowia. Rywalem będzie Klub Sportowy Koronawirus, który przybył do nas w celu zniszczenia polskiego futbolu.

Koronawirus i zagrożenie z nim związane sprawia, że nasze dotychczasowe życie uległo brutalnej zmianie. Wątpliwym jest też to, że ruszą rozgrywki forBET IV Ligi, a także grup młodzieżowych. Pandemia wywołała także kryzys, który odbija się bardzo dotkliwie na gospodarce, w tym na firmach, które wspierają kluby sportowe – między innymi Jeziorak Iława.

Dołączając do projektu możemy w łatwy sposób rozpocząć sprzedaż biletów na ten wirtualny pojedynek, zasilając w ten sposób kasę klubu oraz wspierając polską służbę zdrowia w walce z epidemią.

Cena wirtualnego biletu wynosi 20 złotych. 10% z całej zebranej kwoty zostanie przekazane na wsparcie polskiej służby zdrowia walczącej z koronawirusem, a kolejne 10% z tej kwoty zostanie przeznaczone na pokrycie kosztów organizatora. Bilet można nabyć w formie drukowanej lub elektronicznej. Klub otrzyma za każdy bilet kwotę 16 złotych”.

Co ważne, zakupiony bilet będzie można wykorzystać na jednym z dowolnych meczów piłkarzy Jezioraka do końca czerwca 2021.

Więcej informacji: https://www.jeziorakilawa.pl/__trashed/

Bilet można zakupić tu: https://www.kskoronawirus.pl/index.php/kupuj-bilety/warminsko-mazurskie/vs-jeziorak-ilawa