Turniej charytatywny “Gramy dla Oli”

Już w niedzielę 1 marca o godz. 9.00 zapraszamy Was na drugą już edycję TURNIEJU CHARYTATYWNEGO DLA OLI!

Ola to wspaniała mama Brunona – zawodnika szkółki Młody Piłkarz Jonkowo, którego wychowuje samodzielnie. Przechodzi trudne chwile w życiu… Ola jest po udarze i potrzebuje wsparcia… Wsparcia najbliższych, przyjaciół, no i ludzi o wielkim sercu, czyli nas wszystkich!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w tym szczytnym celu! Podczas turnieju w Jonkowie będziemy zbierali pieniążki na rehabilitację dla Oli. Przed Olą kolejny turnus w centrum medyczno-rehabilitacyjnym Norman w Koszalinie, a ona się nie poddaje!

Teraz musi szczególnie skupić się na rehabilitacji swojej ręki, aby maksymalnie zwiększyć jej sprawność. A my wspólnie z nią chcemy zawalczyć o to… i nie tylko o to.

19 grudnia 2019 r. Ola dostała poudarowego ataku epilepsji. Mieliśmy nadzieję, że to pojedynczy incydent. Niestety 20 lutego 2020 r. sytuacja powtórzyła się. Ola musi udźwignąć podwójny ciężar…

Wiemy, że każdy ma swoje sprawy i problemy dnia codziennego, jednak prosimy Was o pomoc i w miarę możliwości wsparcie finansowe jej dalszej rehabilitacji.

https://zrzutka.pl/2zyap3

Wszyscy mocno wierzymy, że wspólnymi siłami uda się nam przywrócić maksymalną sprawność Oli tak, aby mogła prowadzić normalne życie, jakie prowadziła przed udarem.

Tak wyglądał turniej rok temu -> LINK