Skrzat Cup LUTY 2020 – lokalizacje, terminy i podział na turnieje

Po ostatnim komunikacie, na podstawie zgłoszeń otrzymanych z klubów, dokonaliśmy aktualizacji listy lutowych turniejów (dodaliśmy turnieje w Reszlu) oraz przypisaliśmy drużyny do poszczególnych turniejów. Prosimy o sprawdzenie, gdzie odbywają się turnieje, do których zgłosili Państwo swoje drużyny. W razie pytań lub uwag prosimy o kontakt mailowy na adres mariusz.bojarowski@wmzpn.pl.

Istnieje jeszcze możliwość ostatecznego dogłoszenia lub wycofania drużyn.

W tym celu należy wysłać maila na adres mariusz.bojarowski@wmzpn.pl w terminie do 16 lutego 2020 roku.

SKRZAT CUP to halowe zimowe rozgrywki dla dzieci z roczników 2013, 2014 i młodszych. Są to najmłodsze kategorie wiekowe, które na co dzień nie uczestniczą w regularnych rozgrywkach WMZPN. Rozgrywki odbywają się osobno dla każdego z roczników:

  • skrzat starszy (2013 i młodsi)
  • skrzat młodszy (2014 i młodsi)

Pierwsza faza turniejów odbyła się w dniach 23-24 listopada 2019 roku w Reszlu, Elblągu, Białej Piskiej, Iławie, Wielbarku i Nidzicy.

Przed nami druga faza turniejów. Turnieje odbędą się w dniach 22-23 lutego 2020 roku w Reszlu, Lidzbarku Warmińskim, Elblągu, Białej Piskiej, Iławie, Rybnie i Olsztynku.

Każda drużyna w ramach jednej fazy może uczestniczyć tylko w jednym turnieju.

Na chwilę obecną do rozgrywek lutowych zgłosiło się 86 drużyn.

W komunikacie poniżej przesyłamy lokalizacje i godziny rozpoczęcia poszczególnych turniejów oraz podział na turnieje fazy II.

Halowe Zimowe Rozgrywki Skrzatów „SKRZAT CUP”
– KOMUNIKAT NR 6 (zobacz)

fot. Rafał Samsel