Skrzat Cup LUTY 2020 – lokalizacje, terminy i wstępny podział na turnieje

Informujemy, że tak jak w ubiegłym roku, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej organizuje halowe zimowe rozgrywki dla dzieci z roczników 2013, 2014 i młodszych. Są to najmłodsze kategorie wiekowe, które na co dzień nie uczestniczą w regularnych rozgrywkach WMZPN. Rozgrywki będą się odbywać osobno dla każdego z roczników:

  • skrzat starszy (2013 i młodsi)
  • skrzat młodszy (2014 i młodsi)

Pierwsza faza turniejów odbyła się w dniach 23-24 listopada 2019 roku w Reszlu, Elblągu, Białej Piskiej, Iławie, Wielbarku i Nidzicy.

Przed nami druga faza turniejów. Turnieje odbędą się w dniach 22-23 lutego 2020 roku w Lidzbarku Warmińskim, Elblągu, Białej Piskiej, Iławie, Rybnie i Olsztynku.

Każda drużyna w ramach jednej fazy może uczestniczyć tylko w jednym turnieju.

Na chwilę obecną do rozgrywek lutowych zgłosiły się 83 drużyny.

W komunikacie poniżej przesyłamy lokalizacje i godziny rozpoczęcia poszczególnych turniejów oraz wstępny podział na turnieje fazy II.

Istnieje jeszcze możliwość dogłoszenia lub wycofania drużyn. W tym celu należy wysłać maila na adres mariusz.bojarowski@wmzpn.pl w terminie do 7 lutego 2020 roku – dotyczy turniejów lutowych.

UWAGA! Nastąpiła zmiana terminu turnieju w Rybnie (rocznik 2013). Odbędzie się on 23 lutego (niedziela) o godzinie 9:00, a nie jak wcześniej zostało podane, czyli 22 lutego (sobota).

Halowe Zimowe Rozgrywki Skrzatów „SKRZAT CUP”
– KOMUNIKAT NR 5 (zobacz)

fot. Rafał Samsel