I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2 (RW)
Poz | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bramki | Forma | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MLKS Motor Lubawa (RW) | 8 | 24 | 8 | 0 | 0 | 26:2 | ||
2 | MMKS Concordia Elbląg (RW) | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 40:5 | ||
3 | OKS Sokół Ostróda (RW) | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 14:13 | ||
4 | MKS Start Nidzica (RW) | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | ||
5 | KKS Warmia Olsztyn (RW) | 8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 21:19 | ||
6 | KS Polonia Pasłęk (RW) | 8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 11:25 | ||
7 | MKS Zatoka Braniewo (RW) | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 8:20 | ||
8 | AP Ostróda (RW) | 8 | 5 | 1 | 2 | 5 | 12:24 | ||
9 | GKS Polonia Iłowo (RW) | 8 | 3 | 1 | 0 | 7 | 7:34 |
I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2 (RW)
OGÓLNE | U SIEBIE | NA WYJEŹDZIE | MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
Wygrane |
Remis |
Porażki |
Bramki |
|
MLKS Motor Lubawa (RW) | 8 | 24 | 8 | 0 | 0 | 26:2 | 4 | 0 | 0 | 14:1 | 4 | 0 | 0 | 12:1 | 0 | 0 | 0 | |
MMKS Concordia Elbląg (RW) | 8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 40:5 | 3 | 1 | 0 | 31:2 | 3 | 0 | 1 | 9:3 | 0 | 0 | 0 | |
OKS Sokół Ostróda (RW) | 8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 14:13 | 3 | 0 | 1 | 8:9 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 0 | 0 | 0 | |
MKS Start Nidzica (RW) | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | 0 | 0 | 0 | |
KKS Warmia Olsztyn (RW) | 8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 21:19 | 2 | 0 | 2 | 16:10 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | 0 | 0 | 1 | 0:3 |
KS Polonia Pasłęk (RW) | 8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 11:25 | 1 | 0 | 3 | 3:12 | 2 | 0 | 2 | 8:13 | 1 | 0 | 0 | 3:0 |
MKS Zatoka Braniewo (RW) | 8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 8:20 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 0 | 1 | 3 | 2:15 | 0 | 0 | 0 | |
AP Ostróda (RW) | 8 | 5 | 1 | 2 | 5 | 12:24 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | 1 | 0 | 3 | 8:17 | 0 | 0 | 0 | |
GKS Polonia Iłowo (RW) | 8 | 3 | 1 | 0 | 7 | 7:34 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | 0 | 0 | 4 | 2:25 | 0 | 0 | 0 |
POPRZEDNIA: KOLEJKA 9 (so. 2023.06.10 - nd. 2023.06.11) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-06-10 11:00 | OKS Sokół Ostróda (RW) | 0 : 5 | MLKS Motor Lubawa (RW) | Boisko Miejskie (Ostróda, Plebiscytowa 50) | Ostróda, Plebiscytowa 50 | ||
2023-06-11 11:00 | KKS Warmia Olsztyn (RW) | 8 : 0 | GKS Polonia Iłowo (RW) | Stadion Miejski (Olsztyn, Aleja Sybiraków 36) | Olsztyn, Aleja Sybiraków 36 | ||
2023-06-11 11:00 | KS Polonia Pasłęk (RW) | 0 : 3 | MKS Start Nidzica (RW) | Stadion Miejski (Pasłęk, Kraszewskiego 2) | Pasłęk, Kraszewskiego 2 | ||
2023-06-11 12:00 | MKS Zatoka Braniewo (RW) | 0 : 1 | MMKS Concordia Elbląg (RW) | BOISKO GMINNE LIPOWINA (Lipowina 2) | Lipowina 2 |
-
Rozgrywki seniorskie
-
Rozgrywki młodzieżowe
-
Rozgrywki dziecięce
-
Rozgrywki kobiece
-
Futsal